Reynmen, ünlü oyuncu ile aşk yaşıyor!

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk yaşamaya başladı.

MAGAZİN 10.07.2020, 14:34 10.07.2020, 14:40 Sema Topbaş
Reynmen, ünlü oyuncu ile aşk yaşıyor!

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk yaşamaya başladı. Bir restoranda baş başa yemek yerken görüntülenen çiftin ilişkisi bu yemek ile belgelenmiş oldu.

Baş Başa Yemek Yerken Görüntülendiler

30 yaşında olan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah ve 25 yaşındaki sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen Levent’te bir mekanda baş başa yemek yerken görüntülendi. 

Yemek Sırasında Birbirleriyle Şakalaştılar

Geride bıraktığımız aylarda Doğu Demirkol ile ilişkisini noktalayan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen ile yeni bir ilişkiye yelken açtı. Çiftin görüntülenmemek için ilişkilerini gözlerden uzak yaşadıkları öne sürülürken Sabah’ta yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde Levent’te bir mekanda yemek yerken görüntülenen çiftin görüntülenme ihtimaline karşı tedbiri elden bırakmadıkları ve birbirlerine mesafeli oturdukları iddia edildi. Ayrıca çiftin yemek sırasında birbirleriyle şakalaştığı anlar gözden kaçmadı.

banner32
Reynmen Yusuf Aktaş

İddialar Hakkında Açıklama Yapmamışlardı

Önceki gün tenis oynarken kameralara yakalanan Reynmen ve Farah Zeynep Abdullah çifti ilişkileri hakkında herhangi bir açıklama yapmamışlardı.

Farah <eynep Abdullah

Reynmen Kimdir?

Reynmen adıyla tanınan ancak gerçek adı Yusuf Aktaş olan sosyal medya fenomeni ve şarkıcı, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini açıktan tamamlayan Aktaş, İstanbul Bağcılar’da yaşamını sürdürüyor. Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyan ve çektiği videolar sonucunda bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve ilgi gören fenomeni haline gelen Yusuf Aktaş, ‘Derdim Olsun’ ve ‘Leila’ isimli şarkılarıyla da oldukça büyük bir başarı elde etmiştir. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@