Şarkıcı Hatice'den olay yaratan koronavirüs paylaşımı

Ünlü şarkıcı Hatice yaptığı paylaşımla adeta koronavirüse meydan okudu. Hatice, oyuncu Ali Kemal Sarı ile yaşadığı aşkı paylaştığı pozla takipçilerine koronavirüsün aşkına mani olamadığını gösterdi. Hatice'nin paylaşımına tepkiler çığ gibi büyüdü.

MAGAZİN 21.03.2020, 12:21 21.03.2020, 15:28 Faruk Yalçınkaya
Şarkıcı Hatice'den olay yaratan koronavirüs paylaşımı

Bir süredir oyuncu Ali Kemal Sarı ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Hatice, koronavirüse meydan okudu. Türkiye'de koronavirüs vakalarının artmasının ardından alınan sağlık önlemleri ardı ardına gelmeye başladı. Alınan tedbir çağrılarına da pek çok sanatçıdan da destek geldi. Birçok sanatçıdan tedbirlere uyulması gereken paylaşımlar gelirken şarkıcı Hatice, sevgilisiyle sarıldığı bir pozunu paylaşarak tartışma yaratan bir paylaşıma imza attı.

banner32
Koronavirüsten korkmadığını ve salgının aşklarına engel olmadığını söyleyen Hatice 'Öleceğimi bilsem yine sarılır öperim seni. Koronanın panzehri bence aşk' notunu ekleyerek sevgilisiyle fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Yorumlar (2)
Samimi Bir Adam 5 ay önce
Şimdi ben talihime, şansıma, bahtıma nasıl küfretmeyeyim? Eloğlunda ki şansa bak, güzeller güzeli hatun, öleceğimi bilsem gene de sarılırım sana diyor, bizde bir hatunu sevdik ama yoktan yere p*ç gibi terkedildik. Eloğlu sever, sevilir, terkedilmez. A*ına koyayım, bizde köpekler gibi severiz ama hiç yoktan yere terkediliriz... Şansımın, bahtımın, talihimin, nasibimin nasıl a*ına koymayayım ben şimdi?
Sedatkurt 5 ay önce
1 kişi 59 bin kişiye virüs bulaştırabilir şiddetle kınıyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@