Şarkıcı Hatice’nin evlilik teklifi aldığı anlarda eski sevgilisi mekanı bastı

Son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yerini alan şarkıcı Hatice’nin evlilik teklifi aldığı anlarda eski sevgilisinin mekanı basması gündeme bomba gibi düştü.

MAGAZİN 09.12.2019, 16:55 10.12.2019, 15:27 Sema Topbaş
Şarkıcı Hatice’nin evlilik teklifi aldığı anlarda eski sevgilisi mekanı bastı

Son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yerini alan şarkıcı Hatice’nin evlilik teklifi aldığı anlarda eski sevgilisinin mekanı basması gündeme bomba gibi düştü. Şarkıcı Hatice, kendisinden 10 yaş küçük olan sevgilisi Ali Kemal Sarı’dan evlilik teklifi aldığı sıralarda eski sevgilisi Ender Ataç’ın mekanı bastığı öğrenildi.

En Mutlu Gününde Büyük Şok Yaşadı

Geride bıraktığımız günlerde genç sevgilisi ile nasıl tanıştıklarına dair açıklamalarda bulunan şarkıcı Hatice, kendisinden 10 yaş küçük olan sevgilisi Ali Kemal Sarı’dan evlilik teklifi aldı. Hayatının en mutlu anını sosyal medya hesabından paylaşan 40 yaşındaki şarkıcı eski sevgilisi Ender Ataç’ın mekanı basmasının ardından büyük bir şok yaşadı. Ataç’ın mekanı basmasının ardından apar topar oradan ayrıldığı öğrenilen Hatice’nin kalktığı masaya eski sevgilisi Ender Ataç’ın oturduğu öğrenildi.

Ender Ataç Ayrılığını Sosyal Medyadan Duyurmuştu

Ramiz Özbay ile evliliğini noktalamasından sonra Ender Ataç ile aşka yelken açan Hatice, uzun süre beraberlik yaşadığı Ataç’la yollarını ayırdıklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Hatice Kimdir?

6 Aralık 1978 yılında İzmir Narlıdere ilçesinde dünyaya gelen Hatice Çarpar, ailesinin çok küçük yaşlarda müziğe düşkünlüğünü fark etmesiyle ailesinin büyük desteğiyle bu yeteneğini geliştirmek için eğitimler aldı. Aile toplantıları ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyen Hatice’nin 1995 yılında katıldığı ‘İner Misin Çıkar Mısın?’ adlı yarışma programında müzik dalında birinci seçildiği ve profesyonel müzik hayatına atıldığı biliniyor. Bir süre ekranlarda sunucu olarak yer alan Hatice, 1990’lı yılların sonuna doğru birçok şarkıyla tanınmaya başladı. 2016 yılında ‘İşte Benim Stilim Ünlüler’ yarışmasına katılan şarkıcı Hatice’nin ayrıca 1991 yılında evlendiği ilk eşi olan Güney Aydan’ı 2003 tarihinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda kaybettiği biliniyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@