Seda Sayan’dan gelini Ezgi Eyüboğlu için övgü dolu sözler

Pandemi sebebiyle konserlerine ara vermek zorunda kalan ve aylardır sahnelerden uzak olan Seda Sayan, normalleşme süreci ile birlikte sahnelere yeniden adım attı.

MAGAZİN 29.06.2020, 12:28 Sema Topbaş
Seda Sayan’dan gelini Ezgi Eyüboğlu için övgü dolu sözler

Pandemi sebebiyle konserlerine ara vermek zorunda kalan ve aylardır sahnelerden uzak olan Seda Sayan, normalleşme süreci ile birlikte sahnelere yeniden adım attı. Bodrum’da hayranlarının karşısına çıkan Sayan’ı oğlu Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’da yalnız bırakmadı.

Seda Sayan’dan Gelini İçin Övgü Dolu Sözler

Muğla Bodrum’da sahne alan ve pandemi sebebiyle verilen aradan sonra yeniden sahnede ışıldayan ünlü şarkıcı Seda Sayan, kendisini dinlemeye gelen müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu’na övgüler yağdırdı. Şarkı arasında duraklayan Sayan, gelini Eyüboğlu için ‘Maşallah, çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Allah tamamına erdirsin’ ifadelerini kullandı.

Seda Sayan ve Ezgi Eyüboğlu

Tatilciler Seda Sayan Şarkılarıyla Eğlendi

banner32
Bodrum’daki ünlü bir restoranda sahne alan ünlü şarkıcı Seda Sayan, sevilen şarkılarla tatilcileri eğlendirdi. Sayan’ı dinlemeye gelen tatilcilerin kapalı alanda maske ve mesafe kuralına uymamaları dikkatlerden kaçmadı. Eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Gülben Ergen ve Gonca Vuslateri’de Konserdeydi

Koronavirüs salgınının ardından ilk kez sahne alan Seda Sayan’ı dinlemeye gelenler arasında ünlü isimler de yer aldı. Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, oyuncu sevgilisi Ezgi Eyüboğlu, Gülben Ergen, Gonca Vuslateri, Murat Aksu, Arzu Aslan, Bilal Özcan ve Esra Özmen gibi isimler gece boyunca ünlü şarkıcının sevilen şarkılarıyla eğlendi. 

Seda Sayan Konser

Sahne Kıyafetiyle Göz Kamaştırdı

Oğlu ve müstakbel gelini için ‘Ah Geceler’ isimli şarkısını iki defa seslendiren Seda Sayan, şarkılarının arasında izleyicilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Sahne kıyafetiyle göz kamaştıran ünlü şarkıcı, kıyafetinin altına tercih ettiği ayakkabılarının oğlu Oğulcan’ın anneler günü hediyesi olduğunu söyleyerek, ‘En güzel ayakkabılar bende’ diyerek Ezgi Eyüboğlu’na göz kırptığı görüldü. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@