Sefirin Kızı 30 Mart 2020 15. yeni bölümü yayınlanacak mı? 

Star TV ekranlarına yayınlandığı ilk günden itibaren fırtına gibi esen ve izleyici tarafından oldukça beğenilen Sefirin Kızı’nın 15. yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı araştırılmaya başlandı.

MAGAZİN 30.03.2020, 16:03 Sema Topbaş
Sefirin Kızı 30 Mart 2020 15. yeni bölümü yayınlanacak mı? 

Star TV ekranlarına yayınlandığı ilk günden itibaren fırtına gibi esen ve izleyici tarafından oldukça beğenilen Sefirin Kızı’nın 15. yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı araştırılmaya başlandı. Son olarak geçtiğimiz Pazartesi akşamı 14. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin bu hafta yeni bölümüyle ekrana gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Peki, Sefirin Kızı dizisi 30 Mart 2020 Pazartesi akşamı 15. yeni bölümüyle ekranlarda olacak mı? İşte detaylar…

Sefirin Kızı 30 Mart 2020 15. Bölümü Yayınlanacak Mı?

banner32
Çin Vuhan kentinde ortaya çıkan Türkiye’de de etkisini göstermeye devam eden koronavirüs salgını sebebiyle dizi sektöründe de gerekli tedbirler alınmaya başlamış ve birçok dizi çekimlerine ara verme kararı almıştı. Geçtiğimiz hafta 14. yeni bölümü yayınlanan sevilen dizi Sefirin Kızı’nın bu hafta yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak konusu oldu. Sevilen dizi Sefirin Kızı bu akşam saat 20.00’da 15. yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Sefirin Kızı 15. Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Sefirin Kızı’nın merakla beklenen 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin büyük bir beğeniyle izlediği dizinin yeni bölümünde yine heyecan had safhada olacak. En yakın arkadaşı Sancar’ı katil olmaktan vazgeçiren Gediz bu kez kendi içindeki öfkeye yenik düşer ve içine attığı yüklerle katil olmanın eşiğine kadar gelir. Sancar ise Menekşe’nin hamile olduğu haberi ile yıkılır. Hamilelik haberini Nare ve kızı Meleğe nasıl vereceğini düşünmeye başlar. Düşük tehlikesini kendisine fırsat bilen Menekşe konağa geri döner ve konak halkına kabus dolu günler yaşatmaya başlar. Ancak Gülsiye’de onun için oldukça farklı planlar düşünmektedir. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@