Sefirin Kızı gerdek gecesi sahnesiyle topa tutuldu

Dün akşam Star TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde geçen bekaret ve gerdek gecesi sahnesi sosyal medya kullanıcılarını çılgına çevirdi.

MAGAZİN 17.12.2019, 17:30 17.12.2019, 18:26 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Sefirin Kızı gerdek gecesi sahnesiyle topa tutuldu

Dün akşam Star TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde geçen bekaret ve gerdek gecesi sahnesi sosyal medya kullanıcılarını çılgına çevirdi. Güzel oyuncu Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı dizide yer alan gerdek gecesi sahnesi birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından tepki topladı.

Gerdek Gecesi Sahnesi Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı

İlk bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkan Sefirin Kızı uzun zamandır merakla bekleniyordu. Yayınlanan fragmanları ve başrol oyuncularıyla beklentisi yüksek olan dizi dün ekrana gelen ilk bölümdeki gerdek gecesi sahnesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Bekaret ve gerdek gecesi sahneleriyle tepkileri üzerine toplayan dizide tam 12 kez gerdek gecesi kelimesi kullanıldığı ifade edildi.

Diziye Yorum Yağdı

Nare ve Sancar’ın evliliklerinin ilk gecesinde bekaret krizi yaşanır. Nare’nin bakire olmadığını anlayan Sancar çılgına döner ve kırmızı kurdeleyi göstererek bunu takmayı nasıl kabul ettiğini sorar. Sancar’ın bekaret üzerinden Nare’ye hesap sorduğu sahnelerde sosyal medya kullanıcıları diziye yorum yağdırdı. Kısa sürede Twitter gündemine oturan dizide bekaretin bu kadar ön plana çıkarılmasına tepkiye neden oldu.

Sefirin Kızı Dizisinin Konusu

Dizi, babası sefir yani elçi olan Nare ile henüz küçük yaştayken ona aşık olan Sancar’ın hikayesini anlatılıyor. İkili uzun yıllar sonra evlense de Nare, Sancar’la evlendiği akşam bir anda ortadan kaybolur.  Aradan tam 9 yıl geçtikten sonra kızı ile birlikte Sancar’ın düğününde ortaya çıkan Nare herkese büyük bir şok yaşatır. Çekimleri Bodrum ve İstanbul arasında gerçekleşen dizi Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında olacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@