Selin Ciğerci oyunculuğa mı başlıyor? Yasak Elma’da mı oynayacak?

Kendi ismini taşıyan markası ile son günlerde sık sık gündeme gelen ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile ilgili yeni bir iddia magazin manşetlerine taşındı.

MAGAZİN 22.06.2020, 12:46 Sema Topbaş
Selin Ciğerci oyunculuğa mı başlıyor? Yasak Elma’da mı oynayacak?

Kendi ismini taşıyan markası ile son günlerde sık sık gündeme gelen ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile ilgili yeni bir iddia magazin manşetlerine taşındı. Ciğerci’nin sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğraf sonrasında akıllara ‘Selin Ciğerci oyunculuğa mı başlıyor? Soruları geldi.

Yasak Elma Oyuncuları ile Fotoğraf Paylaştı

Son zamanlardaki başarısı ile sık sık gündemde yer alan Selin Ciğerci, Bodrum’da eşi Gökhan Çıra ile birlikte tatilin keyfini çıkarıyor. Bodrum’da yaklaşık 2 ay kadar tatil yapmayı planlayan Ciğerci, FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın oyuncularıyla paylaştığı bir karesinin ardından herkesi heyecanlandırdı. Dizinin başrol oyuncuları Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade ile aynı karede yer alan ünlü fenomen kafa karıştıran bir yorumda bulundu.

banner32
Selin Ciğerci ve Yasak Elma

Yasak Elma’da Mı Oynayacak?

Yasak Elma’nın sevilen karakteri Yıldız’a hayat veren ünlü oyuncu Eda Ece’nin 30. yaş günü sebebiyle Bodrum’da güzel oyuncu ile aynı karede yer alan Selin Ciğerci, sosyal medyada paylaştığı bu fotoğrafa bir arkadaşı tarafından yapılan ‘Yeni sezonda seni Yasak Elma’da mı görüyoruz acaba?’ şeklindeki yoruma yanıt olarak, ‘Sürpriz, aklıma geldikçe heyecanlanıyorum sus’ ifadelerini kullandı. Ünlü fenomen diziyi oldukça yakından takip ediyor.

Ürün Reklamı İçin Kamera Karşısına Geçmişti

Kendi ismini taşıyan ve kendisine ait olan markayla son günlerde oldukça başarılı işlere imza atan Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde çıkardığı yeni ürününün tanıtımı için kamera karşısına geçmişti.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@