Selin Ciğerci’ye canlı yayında cinsel organ şoku! Neye uğradığını şaşırdı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, açtığı canlı yayına soru sorma bahanesi sunan bir takipçisini dahil etti. Takipçisinin canlı yayına bağlanır bağlanmaz cinsel organını göstermesiyle büyük bir şok yaşayan Ciğerci şahsı hemen canlı yayından attı.

MAGAZİN 11.05.2020, 11:24 Sema Topbaş
Selin Ciğerci’ye canlı yayında cinsel organ şoku! Neye uğradığını şaşırdı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, açtığı canlı yayına soru sorma bahanesi sunan bir takipçisini dahil etti. Takipçisinin canlı yayına bağlanır bağlanmaz cinsel organını göstermesiyle büyük bir şok yaşayan Ciğerci şahsı hemen canlı yayından attı. Yaşadığı olay karşısında büyük bir şok yaşayan ve olayın hemen ardından açıklama yaparak konuyla ilgili avukatına talimat verdiğini ve bunu yapan kişiyi bulacağını söyleyen sosyal medya fenomeni, bir video çekerek diğer takipçilerinden özür diledi.

Canlı Yayında Bir Anda Cinsel Organını Gösterdi

banner32
Kendine ait olan kozmetik markası ile son günlerde adından sıkça bahsettiren ve yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle eşi Gökhan Çıra ile birlikte evinde karantina altında olan Selin Ciğerci, sosyal medyada yaptığı sık paylaşımlarla takipçileriyle her anını paylaşıyor. Kozmetik markasının yeni çıkardığı şampuan için dün gece takipçileri ile canlı yayın yapan Ciğerci, ‘Abla çok önemli bir soru soracağım’ diyen erkek takipçisini canlı yayına aldı ve yayına bağlanan adamın bir anda cinsel organını göstermesi ile birlikte neye uğradığını şaşırdı. Yaşadığı olay karşısında büyük bir şok geçiren fenomen kısa sürede toparlanarak takipçisini canlı yayından attı.

Gözyaşları İçinde Video Çekti

Takipçileriyle canlı yayında yaptığı sırada yaşadığı olay karşısında oldukça sinirlenen Selin Ciğerci, canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulacağını söyledi. Konuyla ilgili tüm bilgilerin avukatına gittiğini ve o kişinin burnundan fitil fitil getireceğini söyleyen ünlü fenomenin olay karşısında oldukça sinirlendiği ve yaşadığı sinir bozukluğuyla sabaha kadar uyuyamadığı öğrenildi. Gözyaşları içinde video çeken Ciğerci, ‘Mübarek Ramazan ayında hepinizden özür diliyorum benim gerçekten bir suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesi ile olan bir kadınım. Gece annem aradı ‘Hayırdır ne oldu?’ diye utancımdan konuşamadım. Gerçekten o köpek suratlıyı bulacağım Allah bin türlü belasını versin.’ diyerek takipçilerinden yaşanan olayla ilgili özür diledi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@