Şeyma Subaşı'nın 3 çocuk itirafı sosyal medyada olay oldu

Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz yıl ayrılan Şeyma Subaşı yaptığı açıklamalarla olay yaratmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'dan daha fazla çocuk yapmadığı için pişman olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı sosyal medyanın gündemine oturdu.

MAGAZİN 27.12.2019, 13:37 Melek Eren
Şeyma Subaşı'nın 3 çocuk itirafı sosyal medyada olay oldu

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı evliyken aşk yaşamaya başlamış, daha sonra da hamile kalarak uzun süre eleştirilere maruz kalmıştı. Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturan ve 1 yıl süren evliliğini noktalayan Şeyma Subaşı şimdi de yaptığı açıklamalarla sosyal medyanın gündemine oturmaya devam ediyor.  Daha önce Acun Ilıcalı canlı yayında iken attığı mesajla gündeme gelen Şeyma Subaşı, şimdi de çocuk açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

3 çocuk yapmadığım için pişmanım

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Melisa adını verdikleri bir kız çocukları bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde bir YouTube kanalına konuk olan Şeyma Subaşı burada yaptığı açıklamada çocukları çok sevdiğini bu nedenle çevresinde bulunanların kendisine anaokulu açmayı tavsiye ettiklerini belirterek, çocuk itirafı yaptı. Acun Ilıcalı'dan 3 çocuk yapmadığı için pişman olduğunu belirten Şeyma Subaşı yapsaydı şimdi rahat olacağını söyledi.

İtalyan DJ ile aşk yaşıyor

Şeyma Subaşı uzun zamandan beri İtalyan DJ ile aşk yaşıyor. Sevgilisiyle bol bol gezen ve tatil yapan Şeyma Subaşı aynı YouTube kanalına verdiği röportajda Melisa ile birlikte çıktıkları 3 tatili Acun'un ödediğini geri kalan tatillerini ise sevgilisinin ödediğini söylemişti. Acun Ilıcalı ile 15 ay süren evliliği hakkında yaptığı açıklamalar sırasında para için devam edecek bir karakterde olmadığını söyleyen Şeyma Subaşı’nın aldığı nafaka sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@