Şeyma Subaşı TikTok Videosu Çekti Yine Sınırları Zorladı

Acun Ilıcalı ile ayrıldıktan sonra aşk yaşamaya başladığı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile aynı evde karantina altında olan Şeyma Subaşı Sadece iç çamaşırı varken TikTok videosu çekti. İç çamaşırı ile dans ederken çekilen görüntülerini TikTok hesabında paylaşan Şeyma Subaşı gelen tepkiler üzerine hesabını kapatmak zorunda kaldı.

Şeyma Subaşı TikTok Videosu Çekti Yine Sınırları Zorladı

Şeyma Subaşı karantina günlerinde evde artık ne yapacağını şaşırmış hale geldi. İtalya'dan Türkiye'ye gelen sevgilisiyle bir gece hastanede kalan ve daha sonra evde karantina altına alınan Şeyma Subaşı, uzun bir süre evden dışarı çıkmayınca bu defa evin içinde sınırları zorlamaya başladı.

Tiktok Videosu Tepki Çekti

Evde iyice sıkılan ve sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapmaya devam eden Şeyma Subaşı daha fazla dayanamadı ve son günlerde bütün ünlülerin yaptığı gibi TikTok hesabı açtı. Ancak daha ilk video paylaşan Şeyma Subaşı’na tepkiler çığ gibi büyüdü. Üzerinde sadece iç çamaşırı varken dans ettiği görüntüleri TikTok hesabından paylaşan Şeyma Subaşı kısa süre içerisinde tepkilerin odana yerleşti.

Tepki Gelince Hesabını Kapattı

Takipçilerinden çok fazla tepki alan ve bunun üzerine hesabını kapatan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise zaten bu tepkileri beklediğini söyledi.

Yorumlar (1)
Osmanli 1 hafta önce
Haya imandandır imanyok Haya yok yapılacak birşey yok