Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani'nin erken evliliğinin sebebinin bebek olduğu iddia edildi

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu bir süredir aşk yaşadığı ünlü şef Hazer Amani ile evlenme kararı aldı. Apar topar nikah masasına oturan çiftin evliliğinin aceleye gelmesini nedeninin bebek olduğu iddia edildi.

MAGAZİN 02.01.2020, 13:55 02.01.2020, 10:04 Melek Eren - melek.eren@canlihaber.com
Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani'nin erken evliliğinin sebebinin bebek olduğu iddia edildi

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve ünlü şef Hazer Amani 13 Ocak 2020 tarihinde nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. İlişkileri geçtiğimiz aylarda başlayan ve acele bir şekilde nikah masasına oturmaya karar veren çiftin erken evliliklerinin altında şok eden bir gerçek olduğu öne sürüldü.

Sıla'nın hamile olduğu iddia edildi

Kanal D'de yayınlanan magazin programı 2. sayfada ünlü şarkıcı Sıla'nın hamile olduğu için evlilik konusunda acele ettiği öne sürüldü. Nikah masasına oturmadan önce karnının belli olmasını istemeyen ünlü şarkıcı o yüzden Ocak ayında hemen apar topar evlenme kararı aldı. Geçtiğimiz aylarda Hazar Amani ile aşk yaşamaya başlayan ve magazin gündemine bomba gibi düşen Sıla’nın hamile olduğu haberi de hem magazin basınına hem de sosyal medyayı çalkaladı. Ünlü çiftin 13 Ocak 2020 tarihinde nikah masasına oturacakları konuşuluyor.

Ahmet Kural ile olaylı ayrılmıştı

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu büyük aşk yaşadığı oyuncu Ahmet Kural ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiğini iddia ederek savcılığa başvuran Sıla Gençoğlu, bu ayrılıktan kısa bir süre sonra da Hazer Amani ile birlikte yakalanmıştı. Sıla Gençoğlu ve Hazar Amani bir aracın içerisinde samimi şekilde görüntülenirken aralarında herhangi bir aşk olmadığını sadece arkadaş olduklarını iddia etmişlerdi fakat kısa süre sonra ikilinin arasında aşk olduğu ortaya çıkmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@