Sıla ile Hazer Amani evlendi işte nikahtan ilk kareler

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani bugün aileleri ile yakın dostlarının katıldığı bir törenle evlendi.

Sıla ile Hazer Amani evlendi işte nikahtan ilk kareler

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani bugün aileleri ile yakın dostlarının katıldığı bir törenle evlendi. Uzun süredir birlikte olan ve birliktelikleri çok konuşulan Sıla ve Hazer Amani çifti dünya evine girdi. Çiftin nikah töreninden ilk görüntüler paylaşıldı.

1 Yıllık Beraberlikleri Evlilikle Noktalandı

1 yıldır beraber olan ünlü şarkıcı Sıla ve Hazer Amani muradına erdi. Sıla’nın evinde aileler ve yakın dostlarının katıldığı törenle evlenen çiftin nikah şahitleri Serkan Güney, Burak Erkul Beyazıt Öztürk oldu.

Magazin Manşetlerine Yılın Düğünü Olarak Geçti

Ünlü şarkıcı Sıla’nın Ahmet Kural ile olan olaylı ayrılığının ardından MasterChef Türkiye’de bir döneme damga vuran Şef Hazer Amani ile olan birlikteliği magazin manşetlerine boma gibi düşmüştü. Çift 1 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Magazin manşetlerine yılın düğünü olarak düşen evlilikten ilk görüntüler de sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

Yılın Düğününden İlk Kareler

Sıla Gençoğlu’nun evinde aileler ve yakın dostlarla gerçekleştirilen nikah töreninden ilk görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Ünlü şarkıcı Sıla’nın nikah töreni için Özlem Süer imzalı bir gelinlik tercih ettiği görüldü.

Sıla Gençoğlu Kimdir?

17 Haziran 1980 tarihinde dünyaya gelen Sıla Gençoğlu, Denizli Acıpayam doğumludur. İlkokul eğitimini Denizli’de alan Sıla, ortaokul ve lise eğitimini ise İzmir’de anneannesinin yanında tamamlamıştır. İlk sahne çalışmalarına İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde başlayan ünlü şarkıcı Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. Üniversite yıllarında Caz vokal olarak eğitimine devam eden ünlü şarkıcı Sıla, 2000 yılında ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile tanışarak birlikte çalışma fırsatı yakaladı ve 7 yıl geri vokalistliğini yaptı. Güçlü sesi kadar yazdığı söz ve bestelerle de adını duyuran Sıla, Sezen Aksu ile yaptıkları bir döneme damga vuran dizi ‘Sıla’nın bestesi ‘Sıla-Töre’ ile geniş kitleler tarafından tanındı. 2007 yılında Sıla, 2009 yılında İmza, 2010 yılında Konuşmadığımız Şeyler Var, 2012 yılında Joker ve Vaveyla, 2014 yılında Yeni Ay, 2016 yılında Mürekkep ve 2017 yılında Heybeden Şarkılar albümlerini çıkartan Sıla, birçok müzik ödülüne de sahip olarak başarılı bir kariyere sahip olmuştur.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@