Sıra dışı Bağış! Hintli aktör Amir Khan 1 kg unla gerçek ihtiyaç sahiplerini böyle mutlu etti

Hindistan’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve başarısıyla dünya genelinde adını duyuran Hintli aktör Amir Khan alışılmışın çok dışında bir bağışta bulundu. Hem yaratıcı hem de ince düşünceyle yapılan bu bağış sayesinde gerçek ihtiyaç sahibi kişiler yardımdan faydalanmış oldu.

MAGAZİN 28.04.2020, 00:35 28.04.2020, 01:17 Sema Topbaş
Sıra dışı Bağış! Hintli aktör Amir Khan 1 kg unla gerçek ihtiyaç sahiplerini böyle mutlu etti

Hindistan’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve başarısıyla dünya genelinde adını duyuran Hintli aktör Amir Khan alışılmışın çok dışında bir bağışta bulundu. Hem yaratıcı hem de ince düşünceyle yapılan bu bağış sayesinde gerçek ihtiyaç sahibi kişiler yardımdan faydalanmış oldu. Sadece 1 kg un ile gerçek yardıma muhtaç kişilere el uzatmış olan Amir Khan’ın bu muhteşem bağışı sosyal medyanın gündem konusu oldu.

1 kg Unun İçinden 1.500 Rupi Çıktı

İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak isteyen Hintli aktör Amir Khan, ihtiyacı olan herkese 1 kg un dağıtacağını duyurdu. Yapılan bu yardımı az bulan birçok kişi yardımla ilgilenmedi ve gerçekten ihtiyacı olan kişiler gelerek 1 kg unu alıp evlerine gitti. Un poşetlerini açan ihtiyaç sahipleri poşetlerin içinde 1.500 Rupi (1.375 TL) ile karşılaştı.

banner32

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Amir Khan’ın yaptığı bu bağış herkesi oldukça etkilerken sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Amir Khan’ın yaptığı bu sıra dışı yardımı paylaşarak Hintli aktörü takdir etti. Bağışın gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşması herkesi sevindirirken Amir Khan’ın bu ince ve yararlı davranışının herkese örnek olması gerektiği yorumları yapıldı ve Türkiye’de de birçok kişi tarafından sevilen Hintli aktörün filmleri ve filmlerinde işlediği öğretici konular bir kez daha gündeme geldi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@