Spiker Ece Üner’den Sağlık Bakanı’na övgü dolu sözler!

Show Ana Haber spikeri Ece Üner, tüm dünya gibi Türkiye’nin de etkisi altında olduğu yeni tip koronavirüsle ilgili süreçte verdiği mücadele ile tüm halkın takdirini toplayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı.

MAGAZİN 18.03.2020, 16:03 18.03.2020, 16:07 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Spiker Ece Üner’den Sağlık Bakanı’na övgü dolu sözler!

Show Ana Haber spikeri Ece Üner, tüm dünya gibi Türkiye’nin de etkisi altında olduğu yeni tip koronavirüsle ilgili süreçte verdiği mücadele ile tüm halkın takdirini toplayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı. Başarılı haber spikeri Üner’in Bakan Koca hakkında yaptığı paylaşım herkes tarafından büyük beğeni ve alkış topladı.

Haber Spikeri Ece Üner’den Sağlık Bakanı İçin Takdir Toplayan Sözler

Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ve haber bültenlerinde toplumsal olaylara karşı sessiz kalmayıp kendi yorumunu katarak düşüncelerini kamuoyuyla paylaşan Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, sosyal medya hesabından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili yaptığı paylaşımla alkış topladı. Üner paylaşımında, ‘Bakan Fahrettin Koca tüm siyasi görüşlerin üzerinde değerlendirilmesi ve kıymeti bilinmesi gereken emekçi ve iyi bir insan. Bakan Koca, baba gibi adamsın’ ifadelerine yer verdi. Üner’in bu paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum alırken sosyal medya kullanıcıları başarılı spikeri bu paylaşımından dolayı takdir etti.

Koronavirüsle Mücadelede Sembol Haline Geldi

Çin Vuhan kentinde başlayan ve tüm dünyada insan sağlığını doğrudan tehdit altına alan yeni tip koronvirüs salgını Türkiye’ye de sıçrarken ülkemizde koronavirüsle mücadelede ilk günden itibaren tüm titizlikle süreci yürüten Sağlık Bakanı Koca herkes tarafından takdir topladı ve Türkiye’de koronavirüs mücadelesinde sembol haline geldi.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@