Survivor 2020 yarışmacıları Türkiye’deki koronavirüs salgınını öğrendi

Çin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye’yi de etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele devam ederken Türkiye’de ve tüm dünyada yaşanan salgından habersiz olan Survivor 2020 yarışmacıları Acun Ilıcalı tarafından verilen bilgilerle koronavirüs salgınını öğrendi.

Survivor 2020 yarışmacıları Türkiye’deki koronavirüs salgınını öğrendi

Çin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye’yi de etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele devam ederken Türkiye’de ve tüm dünyada yaşanan salgından habersiz olan Survivor 2020 yarışmacıları Acun Ilıcalı tarafından verilen bilgilerle koronavirüs salgınını öğrendi. Ülkemizi de etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını ile ilgili bir bilgisi olmayan ve her şeyden habersiz mücadelelerine devam eden Survivor 2020 yarışmacıları yarışmacının sunucusu Acun Ilıcalı tarafından salgın haberini öğrendi.

Koronavirüs Salgınını Yarışmacılara Açıkladı

Türkiye’nin zorlu günlerden geçtiği ve tüm dünyada olduğu gibi yeni tip koronavirüs salgını ile mücadele ettiği son günlerde herkes koronavirüs salgınına karşı tedbirini alırken Survivor 2020’de de gündem koronavirüs salgını oldu. TV8 ekranlarının uzun yıllardır ilgiyle izlenen yarışması Survivor’da bu sene yine birbirinden ünlü ve yarışa gönüllü olarak katılan isimler kıyasıya mücadele verirken Türkiye’den gelen haberler zorlu mücadele içinde yarışmacıları bir hayli şaşırttı. Her şeyden habersiz olan ve adada kalma mücadelelerine devam eden yarışmacılar koronavirüs salgın haberini Acun Ilıcalı tarafından öğrendikten sonra büyük bir şok yaşadı.

Türkiye’nin ve Türkiye’deki Ailelerinin Durumunu Merak Ettiler

Survivor 2020’nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde acil olarak yapılan ada konseyinde, yarışmacılara ülkemizdeki koronavirüs salgını ile ilgili bilgi verildi. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan salgın haberini öğrenen yarışmacılar büyük bir şaşkınlık yaşarken her biri hem Türkiye’nin hem de ailelerinin sağlık durumunu merak etmeye başladı. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@