Survivor adasında mahsur kalan Meryem’den karantina pozu

Dünya geneline yayılan ve küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs sebebiyle Survivor’dan elenen yarışmacılar Dominik hava sahası kapalı olduğu için ülkeye geri dönüş yapamazken adada mahsur kalan yarışmacılar karantina günlerinde pek çok paylaşım yaparak sevdiklerine iyi olduklarını haber veriyorlar. 

MAGAZİN 14.04.2020, 12:36 14.04.2020, 12:40 Sema Topbaş
Survivor adasında mahsur kalan Meryem’den karantina pozu

Dünya geneline yayılan ve küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs sebebiyle Survivor’dan elenen yarışmacılar Dominik hava sahası kapalı olduğu için ülkeye geri dönüş yapamazken adada mahsur kalan yarışmacılar karantina günlerinde pek çok paylaşım yaparak sevdiklerine iyi olduklarını haber veriyorlar.  Yarışmadan elenen ve karantinada olan yarışmacılardan biri de Meryem Kasap. Yarışmacı yaptığı karantina paylaşımlarıyla son günlerde fazlasıyla dikkat çekiyor.

Yarışmadan Elenenler Dominik’te Mahsur Kaldı

Hemen hemen tüm dünyada etkisi devam etmekte olan yeni tip koronavirüs sebebiyle Survivor yarışmasına yıllarca ev sahipliği yapan Dominik salgın sebebiyle hava sahasını bir süreliğine kapattı. Survivor 2020 yarışmacıları dünyayı saran virüsten habersiz adada mücadelelerine devam ederken yarışmacının sunucusu Acun Ilıcalı kötü haberi yarışmacılara duyurdu. Tüm yarışmacılar duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı. Küresel salgın haline gelen koronavirüs sebebiyle yarışmadan elenen isimler Dominik’te mahsur kaldılar.

Adada Karantina Altındalar

banner32
Survivor yarışmasından elenen Ceyhun Uzun, Meryem Kasap, Burak Yurdugör ve Parviz Abdullayev adadaki karantina günlerinde bol bol fotoğraf çekerek sosyal medya hesaplarında paylaşıyor ve ailelerine iyi olduklarını böyle göstermeye çalışıyorlar. 

Meryem Kasap Karantina Pozlarıyla Büyüledi

Karantina altında olan Meryem Kasap, adadaki karantina günlerinin çoğunu spor yaparak ve müzik dinleyerek geçiriyor. Son olarak spor kıyafetleriyle poz veren Kasap’ın sosyal medya hesabından paylaştığı bu poza binlerce beğeni geldi. Elenen Survivor yarışmacısı kendi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafının altına, ‘Burada sessizce hala bekliyorum’ notunu düştü.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@