Survivor adasını sel bastı yarışmacılar çok zor anlar yaşadı

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’ın yeni bölüm fragmanında adayı sel bastığı görüldü.

MAGAZİN 18.02.2020, 12:54 19.02.2020, 01:25 Sema Topbaş
Survivor adasını sel bastı yarışmacılar çok zor anlar yaşadı

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’ın yeni bölüm fragmanında adayı sel bastığı görüldü. Yarışmacılar kıyafetlerine kadar her şeylerinin ıslandığını belirtirken sel nedeniyle çok zor anlar yaşadıklarını belirtirken gözyaşlarına hakim olamadı.

Adayı Sel Bastı Yarışmacılar En Zor Gecelerini Yaşadı

TV8 ekranlarında her sene ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran Survivor’da bu yıl Ünlüler-Gönüllüler yarışı ekrana geliyor. Pazar akşamı ekran hayatına başlayan Survivor’ın 3. bölüm fragmanında adayı sel bastığı görülürken yarışmacıların kıyafetlerine kadar her şeylerinin ıslandığı ve açlıkla mücadele etmekte zorluk yaşayan yarışmacıların sel sonrasında gözyaşlarına hakim olamadıkları görüldü. Ünlüler takımı yarışmacısı olan oyuncu Mert Öcal, adaya geldikleri günden beri en zorlayan geceyi yaşadıklarını dile getirirken Derya Can ise gözyaşları içinde mücadeleyi bırakmayacağını belirtti.

banner32

Gönüllülerden Üst Üste Galibiyet

Dün akşam 2. bölümüyle ekrana gelen Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya yarıştı. İlk ödül oyunu yumurta olurken yarışmacılar oyunu kazanabilmek için büyük bir mücadele verdi. Adaya geldikleri günden beri açlıkla mücadele veren yarışmacıların hepsi yemek ve erzak ödülünü kazanmak için her şeylerini ortaya koydu. Kişi başı 3’er yumurta ve erzak ödülünü ise Gönüllüler takımı kazandı. İkinci ödülde ise yarışmacılar nohut pilav için mücadele verdi. Büyük mücadele sonrasında kazanan takım yine Gönüllüler takımı oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@