Survivor'da Haftanın İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor' dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde ada konseyi heyecanı yaşandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ise 2. eleme adayını potaya gönderdi.

MAGAZİN 29.06.2020, 12:54 Kadir Kurtay
Survivor'da Haftanın İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Dominik'te son yediye kalan Survivor yarışmacıları kıran kırana bir mücadele içerisine girdi. 28 Haziran Pazar günü ekranlara gelen 121. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda büyük heyecan yaşandı.

Survivor'da Sercan rüzgarı esti: Survivor'da bu hafta 1. dokunulmazlık oyununu Sercan Yıldırım kazanmıştı. Survivor son bölümde ise Berkanla finale kalan Sercan, 2. dokunulmazlığı da kazanmayı başardı.

Eleme adayları kimler oldu? Survivor 2020' ilk dokunulmazlığı kazanan ise Sercan Yıldırım eleme adayı olarak Berkan'ın ismini vermişti.

İkinci dokunulmazlık sonrasında yine kazanan isim olan Sercan, bu defa geçen hafta da ismini söylediği Nisa'yı tekrardan eleme adayı olarak gösterdi.

Elemeye kalan ilk iki isim Nisa vede Berkan oldu. Survivor'ın yeni bölümünde 3. eleme adayı dokunulmazlık oyunun sonrasında belli olacak.

Sercan beni kırmadı: Nisa'yı eleme adayı yapan Sercan'ın Yakın arkadaşlarım Elif vede Yasin'e ayrı parantez açtım. Geriye kalan 4 yarışmacıdan biri olan Berkan'ı söyledim. Oradaki 4 arkadaş psiko diye bir takım kurdular. Onları takdir ediyorum. Duygusal anlar yaşadılar.

Ben duygusal yarışmacı Nisa diyorum. Eleme adayı olan Nisa ise, Kırmadı beni. Aslında dün bekliyordum benim ismimi söylemesini.

Bu potaya Sercan Yıldırım yakışır. Sercan ile iki dokunulmazlık oyununda finale kalan fakat son anda kaybeden Berkan iddialı açıklamalar da bulundu.

Sercan'ın ilk eleme adayı olarak söylediği Berkan, Sercan'ın sözleri beni daha da kamçıladı. Yarın ki oyunu kazanmak içim bütün gücümle mücadele yapacağım. Bu potaya Sercan Yıldırım yakışır. Onu yanıma almak için her şeyi yapacağım. Kim gider kim kalır bakacağız artık.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@