Survivor'da kimin elendiği sorusu yanıtını bulmadı! Eleme tarihi ne zaman?

Türkiye'nin büyük bir heyecanla takip ettiği Survivor, bu akşam yine nefes kesen yarışmalara sahne oldu. Dört yarışmacının kozlarını son kez paylaştığı dokunulmazlık oyununun kazananı Cemal Can oldu. Ancak herkesin merakla beklediği kim elenecek sorusu yanıtını bulmadı. Yarışmaların uzun sürmesinden dolayı ertelenen konsey ne zaman yapılacak? Haberimizin detayında...

MAGAZİN 12.07.2020, 02:22 Şener Koştu
Survivor'da kimin elendiği sorusu yanıtını bulmadı! Eleme tarihi ne zaman?

Ekranların nefes kesen yarışması Survivor'da finale sayılı günler kala kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Salı akşamı yapılacak olan büyük finale adını yazdırabilmek için şansını artırmak isteyen yarışmacılar, bu akşamki dokunulmazlık oyununda nefesleri kesti. Son ana kadar büyük bir heyecanın yaşandığı dokunulmazlık oyununun kazananı Cemal Can oldu. Ancak dokunulmazlık oyunu planlanandan daha uzun sürünce bu akşam yapılacak olan konsey yapılamadığından kimin elendiği sorusu yanıtını bulmadı. 

Survivor'a Kim Veda Edecek

banner32
Bu akşam rakibiyle kıyasıya mücadele eden ve parkurda tam 18 kez yarışarak insan üstü bir gayret sarf eden Cemal Can, dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme potasının dışına kendisini atmayı başardı. Eleme, Berkan, Yasin ve Barış arasında yapılacak. Survivor'a kimin veda edeceğini ise SMS oyları belirleyecek.

Eleme Tarihi Ne Zaman

Survivor'da bu akşam yapılması planlanan konsey, dokunulmazlık oyununun uzun sürmesinden dolayı yapılamadı. Survivor'a kimin veda edeceğini belirleyecek olan konsey, bu akşam yapılacak. Survivor'da bu akşam Yasin, Barış ya da Berkan'dan birinin meşalesi sönecek.    

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@