Survivor şampiyonu Adem Kılıççı’nın 3 yıla kadar hapsi isteniyor

Survivor yarışmasına iki defa katılan ve bir şampiyonluk elde eden Adem Milli Boksör Adem Kılıççı geçtiğimiz akşam Sarallar grubuna mensup iki arkadaşı ile birlikte gittiği gece kulübünde bir polisi darp etti. Adem Kılıççı’nın 3 yıla kadar hapsi istendi öğrenildi.

MAGAZİN 26.11.2019, 09:43 Melek Eren
Survivor şampiyonu Adem Kılıççı’nın 3 yıla kadar hapsi isteniyor

Survivor yarışmasında şampiyonluk kazanan ve milyonlarca kişi tarafından sevilen milli Boksör Adem Kılıççı’nın karıştığı olay herkesi şaşkına çevirdi. İddiaya göre Adem Kılıççı geçtiğimiz günlerde gittiği bir gece kulübünde güvenlik şubede görevli polis memurunun başında cam şişe kırdı. Olayın ardından açılan davada Adem Kılıççı hakkında bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Eğlenirken kavga çıktı

İddiaya göre Adem Kılıççı yanında Sarallar grubuna mensup iki arkadaşı ile birlikte gece kulübüne gitti. Aynı gece kulübünde güvenlik şubede görevli polis memuru ve kız arkadaşı da eğleniyordu. İddiaya göre polis memuru eğlenirken bir yandan da video çekiyordu. Bu sırada yan masada bulunan Adem Kılıççı ve arkadaşları kendilerinin videolarını çekildiğini düşünerek tepki gösterince iki grup arasında kavga çıktı.

Polisin kafasında cam şişe kırdı

Adem Kılıççı yanında bulunan Sarallar grubuna mensup Aziz Saral ve Fikri Saral ile birlikte polis memuru ile tartışmaya başlarken tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Aniden polis memuruna saldıran gruptan Adem Kılıççı masada bulunan cam şişeyi polis memurunun kafasına vurarak kırdı. Polis memuru kanlar içerisinde yere yığılırken bir süre daha grubun saldırısına maruz kaldı.

Hastanede tedavi altına alındı

Mekanda bulunan görevliler çıkan olaya müdahale ederken kanlar içerisinde kalan polis memuru hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis memurunun mağdur sıfatıyla ifadesi alınırken kendisini darp eden şahısları tespit ederek şikayetçi oldu.

Üç yıla kadar hapis cezası isteniyor

Adem Kılıççı ve Sarallar grubuna mensup Aziz Saral ve Fikri Saral hakkında başlatılan soruşturma Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Savcılık tarafından hazırlanan iddianamede Kılıççı ve yanında bulunan arkadaşlara hakkında bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@