Survivor Yasin’den tuhaf hareketler bir kere öp diyerek üzerine yürüdü

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında adını duyuran ve ilginç çıkışlarıyla dikkat çeken Yasin Obuz şimdilerde Survivor’da şampiyonluk için mücadele veriyor. 

MAGAZİN 07.03.2020, 15:30 Sema Topbaş
Survivor Yasin’den tuhaf hareketler bir kere öp diyerek üzerine yürüdü

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında adını duyuran ve ilginç çıkışlarıyla dikkat çeken Yasin Obuz şimdilerde Survivor’da şampiyonluk için mücadele veriyor.  Survivor’da hem oyunlarda hem de ada yaşantısında yaptığı hareketlerle dikkat çeken Yasin son olarak takım arkadaşı Evrim’e yaptığı şaka gündem oldu.

Takım Arkadaşı Evrim’le Şakalaştı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon Ünlüler-Gönüllüler mücadelesi ile ekrana gelen Survivor 2020’de Gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından Yasin Obuz adada takım arkadaşı Evrim’e yaptığı şakayla herkesi güldürdü. Takım arkadaşı Evrim’in balıktan korktuğunu bilen Yasin, elindeki balıkları Evrim’ uzatarak öpmesini istedi.

Ölü Balıkları Evrim’in Üzerine Doğru Yaklaştırdı

banner32
Balıklardan korktuğu bilinen Evrim’in yanına doğru gelen ve elinde tuttuğu ölü balıkları takım arkadaşına doğru uzatarak öpmesini istedi. Balık korkusu nedeniyle bir anda çığlık atmaya başlayan Evrim’in yaşadığı korku yüzünden belli oldu. Takım içinde Yasin ile sık sık karşı karşıya gelen ve tartışma yaşayan Evrim yapılan şaka sonrasında verdiği röportajda, Yasin’in çocuk kalpli bir adam olduğunu ve git gel yaşadığını belirterek takım arkadaşıyla zaman zaman tartıştıklarını ancak kavga etmediklerini ifade etti.

Survivor’da Erzak Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor’ın dün yayınlanan bölümünde her iki takım içinde büyük önem taşıyan erzak oyunu oynandı. Ödül olarak kuru fasulye ve salçadan oluşan erzak paketi için büyük mücadele veren takımlar bu oyunu kazanmayı ne kadar istediklerini bir kez daha gösterdi. Oyunda 9-7 Ünlüler öne giderken Aycan ve Gizem arasında gerçekleşen mücadelede Aycan atışlarıyla üstünlük sağladı ve takımına bir puan kazandırdı. Aycan’ın aldığı sayı ile Ünlüler takımı erzak oyununu kazanan taraf oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@