Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu’na gelen rekor teklifi elinin tersi ile itti

Megastar Tarkan geçtiğimiz yıllarda evlendiği ve kızının annesi olan Pınar Tevetoğlu’nun reklam teklifine onay vermedi.

MAGAZİN 14.11.2019, 13:40 Melek Eren
Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu’na gelen rekor teklifi elinin tersi ile itti

Geçtiğimiz yıllarda Megastar Tarkan ile evlenen ve bir anda üne kavuşan Pınar Tevetoğlu rekor bir reklam teklifi aldı. İkinci bebeğine hamile olan Pınar Tevetoğlu’na gelen reklam teklifi Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konu oldu. Programda Megastar Tarkan'ın bu teklife onay vermediği ve bu nedenle Pınar Tevetoğlu’unun da teklifi geri çevirmek zorunda kaldığı iddia edildi.

Tayt reklamında oynamasını istemedi

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programının iddiasına göre ünlü bir firma bir tayt firması reklamını Instagram hesabında yayınlaması için Pınar Tevetoğlu’na 350 bin lira teklif etti. Aslında Pınar Tevetoğlu hiçbir şekilde reklamda görünmeyecek sadece taytın reklamını Instagram hesabından takipçilerine yapacaktı. Ancak iddiaya göre Tarkan bu teklife onay vermedi ve Pınar Tevetoğlu teklifi geri çevirmek zorunda kaldı.

Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu kimdir

Almanya'nın Duisburg kentinde dünyaya gelen Pınar Dilek 31 yaşındadır. Annesi Elazığlı babası Şanlıurfalı olan Pınar Dilek, küçüklüğünden beri Tarkan hayranı iken 5 yıl önce Tarkan'ın Almanya'da verdiği konser sırasında Tarkan ve tanışma fırsatı bulmuştur. Konser kulisinde tanışarak arkadaş olan ikilinin bu arkadaşlığı daha sonra ilişkiye dönmüş ve kısa süre içerisinde de evlilik kararı alınmıştır. Tarkan ile evliliği büyük yankı uyandıran Pınar Dilek, geçtiğimiz aylarda kızını kucağına almıştır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@