Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Bir kız babası olan Megastar Tarkan’ın ikinci bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Tarkan’ın bu kez bir erkek bebeği olacağı öğrenildi.

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Bir kız babası olan Megastar Tarkan’ın ikinci bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Tarkan’ın bu kez bir erkek bebeği olacağı öğrenildi. Eşi Pınar Tevetoğlu’nun hamilelik haberini paylaştığı videoyla veren ve binlerce beğeni alan Megastar Tarkan’ın ikinci güzel haberi içinde sevenleri tarafından video beklendiği belirtildi.

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu

Pınar Tevetoğlu ile hayatını birleştiren Türkiye’nin Megstarı Tarkan’ın bu evlilikten 2018 yılında Liya adında bir kız çocuğu dünyaya gelmişti. Çiftin yakın çevresine çocukları çok sevdiklerini ve ikinci kez bu heyecanı yaşamak istediklerini söyledikleri öğrenilirken çiftten müjdeli haber gecikmedi. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında Tarkan ve eşinin ikinci bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğu öne sürüldü.

Hayranları İkinci Videoyu Bekliyor

Sosyal medya hesabında geniş bir takipçi kitlesi bulunan Tarkan, kızı Liya’nın müjdesini paylaştığı bir videoyla duyurmuş ve bu video günlerce konuşulmuştu. Çektiği güzel video ile baba olacağını büyük bir mutlulukla duyuran Megastar’ın ikinci bebek müjdesini de yine böyle güzel bir video ile vermesi bekleniyor.

2016 Yılında Evlendiler

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Megastar Tarkan 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik sürdüren ünlü sanatçı ve eşi 2018 yılında kızları Liya’yı kucağına aldı. Çocukları çok sevdiklerini söyleyen çiftin ikinci bebek müjdesini ilk olarak yakın çevresi ile paylaştığı öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@