Televizyon dünyasının başarılı ismi Acun Ilıcalı dede mi oluyor

Şimdilerde TV8 ekranlarında Survivor Ünlüler-Gönüllüler projesinin yeni sezonuyla karşımıza çıkan başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ilk göz ağrısı olan Banu Ilıcalı’dan müjdeli haber geldi.

MAGAZİN 21.02.2020, 13:36 21.02.2020, 14:04 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Televizyon dünyasının başarılı ismi Acun Ilıcalı dede mi oluyor

Şimdilerde TV8 ekranlarında Survivor Ünlüler-Gönüllüler projesinin yeni sezonuyla karşımıza çıkan başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ilk göz ağrısı olan Banu Ilıcalı’dan müjdeli haber geldi. Yaklaşık 3 yıl önce dünya evine giren Banu Ilıcalı’nın hamile olduğu ve haberi alan Acun’un büyük mutluluk yaşadığı öğrenildi.

Kameralardan Uzak Bir Hayat Yaşıyor

30 yaşında olan ve yaklaşık 3 yıl önce evlenen Banu Ilıcalı Acun Ilıcalı’nın ilk göz ağrısı. Magazin gündemine düşen iddialarda Banu Ilıcalı’nın 4,5 aylık hamile olduğu ve haberi alan Acun’un büyük sevinç yaşadığı aktarıldı. Kameralardan uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Banu Ilıcalı’nın ise hamilelikle ilgili henüz bir açıklama yapmadığı öğrenildi.

Acun Ilıcalı Dede Mi Oluyor?

Yaklaşık 5 yıl evli kaldığı Seda Başbuğ’dan ilk kız çocuğunu kucağına alan Acun Ilıcalı, kızı Banu Ilıcalı’yı hep ‘MucizeÇocuk’ olarak tanımlamıştı. Acun’un 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı’nın sosyal medya hesabını gizli kullandığı ve yakın çevresi dışında kimsenin isteğini kabul etmediği görülürken hamilelik haberini Istagram hesabından duyurduğu iddia edildi. Kızının 4,5 aylık hamile olduğu ve dede olacağı haberini alan Acun Ilıcalı’nın ise büyük mutluluk yaşadığı öne sürüldü.

'Mucize Çocuk Banu'

Kızı Banu Ilıcalı’dan bahsederken ‘Mucize Çocuk’ terimini kullanan Acun Ilıcalı bu terimi, anne ve babasını kaybettiği feci kaza sebebiyle kullanıyor. Acun Ilıcalı’nın anne ve babası Banu Ilıcalı henüz 10 aylıkken torunları ile çıktıkları Bodrum tatili yolunda feci bir kaza geçirmiş ve hayatlarını kaybetmişlerdi. O kazada henüz 20 aylık olan Banu Ilıcalı ise vücudunda 18 kırıkla sağ kurtulmuştu. Anne ve babasını kaybettiği acı kazadan bahseden Acun Ilıcalı, yaşadığı acının ne kadar büyük bir acı olduğunu tarif ederken kızının yaşadığına bile sevinemediğini dile getirdi. Kızının o kazadan sağ çıkmasının gerçekten bir mucize olduğunu belirten Acun Ilıcalı, ‘Ben o sebepten kızıma mucize çocuk’ derim ifadelerine yer vermişti

Yorumlar (0)