Tom Hanks ve Eşi Koronavirüsten Kurtuldu Taburcu Edildi

Avustralya tatilinde coronavirüs salgınına yakalanan dünyaca ünlü Amerikalı aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson karantina altına alınmıştı. Hastanede tedavi gören ünlü isimden ve eşinden güzel haberler geldi.

Tom Hanks ve Eşi Koronavirüsten Kurtuldu Taburcu Edildi

Dünya genelinde coronavirüs salgınına yakalananların sayısı her geçen gün artarken geçtiğimiz günlerde Avustralya tatilinde bulunan ve coronavirüs salgınından yakalandığını sosyal medya hesabından açıklayan dünyaca ünlü Amerikalı aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson Karantina altına alınmıştı. Karantina günlerinde sosyal medya hesaplarından paylaşan çiftten bugün güzel haberler geldi.

Hastaneden Taburcu Edildiler

Yaklaşık bir haftadan bu yana hastanede tedavi altında olan ünlü aktör ve eşi doktorların onayı ile hastaneden ayrılarak evlerine geçtiler. Çiftin Karantina sürecine Queenslan’ta kiraladıkları evde devam edecekleri öğrenildi.

Neler Yaşadıklarını Anlatmıştı

Instagram hesabından paylaşım yapan 63 yaşındaki oyuncu yaşadıklarını “Soğuk algınlığı ve bazı vücut ağrılarımız oldu, yorgun hissettik. Hafif ateşle beraber Rita’nın titremeleri de vardı” sözleriyle anlatmıştı. Çiftin hastalığa yakalandıkları bölgede şu ana kadar Onaylanmış 68 vaka açıklandı. Avustralya başbakanı pazartesi günü yaptığı açıklamada ülkeye gelen herkesin kendisini 14 gün izole etmesi gerektiğini söyledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@