Transparan pantolonu yırtılan Ömür Gedik’in zor gecesi

Katıldığı ödül töreninde transparan pantolonunun yırtılmasıyla zor anlar yaşayan Ömür Gedik, yırtığı kısa süre sonra fark etti ve beline bağladığı ceketle geceye devam etmek zorunda kaldı.

MAGAZİN 09.01.2020, 14:30 09.01.2020, 14:46 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Transparan pantolonu yırtılan Ömür Gedik’in zor gecesi

Katıldığı ödül töreninde transparan pantolonunun yırtılmasıyla zor anlar yaşayan Ömür Gedik, yırtığı kısa süre sonra fark etti ve beline bağladığı ceketle geceye devam etmek zorunda kaldı. Tercih ettiği transparan pantolonun talihsizliğini yaşayan Gedik’in pantolonunun yırtıldığını bir süre fark etmediği dikkatlerden kaçmadı.

Transparan Pantolonun Arkası Yırtıldı

Yakın zamanda yaptığı açıklamalar ve eleştirilerle gündemde olan şarkıcı ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, Engelsiz Yaşam Derneği’nin düzenlediği ödül törenine katıldı. Tören için transparan bir pantolon tercih ettiği görülen şarkıcının talihsiz bir kaza yaşadığı öğrenildi. Uçankuş’un haberine göre, tören başlamadan hemen önce arkadaşlarıyla sohbet ettiği belirtilen Gedik’in giydiği transparan pantolonun arkası yırtıldı. Bir süre pantolonunun yırtıldığından habersiz olduğu anlaşılan Ömür Gedik, arkadaşlarıyla sohbetine devam etti. Kısa bir süre sonra yırtığı fark ettiği görülen Gedik’in üzerine giydiği ceketi çıkararak beline bağladığı ve geceye bu şekilde devam ettiği belirtildi.

Kısa Şortla İlgili Yaptığı Açıklamadan Pişman Olduğunu Söylemişti

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Ömür Gedik, muhabirlerin sorularını yanıtlarken geçen yıl kısa şortla ilgili yaptığı açıklamadan pişman olduğunu söylemişti. 2019 yılında yaptığı paylaşımların oldukça konuşulduğunu söyleyen Gedik, kendisine bir öz eleştiri yaptığını ve bu eleştiriler sonucunda özellikle G-string ve şortlarla ilgili yaptığı paylaşımlarda saçmaladığını düşündüğünü bu düşüncesini de kendi hesabından yaptığı paylaşımla söylediğini kimsenin kıyafetlerine karışma hakkının olmadığını ifade etmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@