Uğur Güneş’e eski sevgilisinden tazminat davası

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği karakterle bir anda izleyicilerin gönlünde taht kuran oyuncu Uğur Güneş’in sıralar eski sevgilisi ile başı dertte. Aldatıldığını iddia eden Reyhan Cansu Uğur güneşe tazminat davası açtı.

MAGAZİN 18.12.2019, 19:16 Kübra Kozbay
Uğur Güneş’e eski sevgilisinden tazminat davası

ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol Uğur Güneş, bu defa ekrandaki karakterinin başarısı ile değil eski sevgilisi ile arasında yaşanan sorunlarla gündeme geldi. Uğur Güneş'in eski sevgilisi Reyhan Cansu, ünlü oyuncu hakkında aldatıldığı gerekçesiyle tazminat davası açtı.

İlişkisini yalanlamıştı

Uğur Güneş'in geçtiğimiz aylarda teknik direktör Levent Eriş’in eski eşi Reyhan Cansu ile aşk yaşadığı iddia edilmiş fakat Güneş iddiaları yalanlamıştı. Bu kişinin kendisi üzerinden prim yapmaya çalıştığını iddia eden Uğur Güneş haberlerin yalan olduğunu prim yapmak isteyen insanlara izin vermek istemediğini dile getirmişti. Uğur Güneş'in kendisi hakkında yaptığı bu açıklamalara çok sinirlenen Reyhan Cansu aynı zamanda aldatıldığını da iddia etti.

Biz arkadaşız diyebilirdi

Ayrılığın ardından açıklama yapan Reyhan Cansu, Uğur güneşin kameralar karşısına çıkıp söylediği sözlerin çok çirkin bir üslup olduğunu belirterek kadına bakış açısını böylelikle ortaya koymuş olduğunu dile getirdi. Aslında Uğur Güneş'in kendisi ile prim yaptığını belirten Cansu, en azından arkadaş olduklarını söyleyebileceğin ifade etti.

Aldatıldığını söyleyip tazminat davası açtı

Reyhan Cansu açıklamasının devamında geçmişte yaşanan şeyin bittiğini ve kendisini aldatan birisi ile hiçbir şey yok gibi devam edemeyeceğini belirterek, Uğur Güneş'in ayrılığı hazmedemediğini iddia etti. Uğur Güneş'in kendisine benzeyen bir kadınla beraber olduğunu ve arkadaşlarının da görerek kendisine haber verdiğini belirten Cansu, bunun üzerine yollarını ayırdıklarını dile getirdi. Reyhan Cansu yaptığı açıklamalarla daha hızlı alamazken eski sevgilisi Uğur Güneş hakkında gururunu kırdığını gerekçesiyle 1 liralık tazminat davası açtı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@