Ümit Erdim 60 Kilo Verdi: Bakın ne Oldu

Ümit Erdim, çok fazla kilolarından kurtulmak için mide ameliyatı oldu ameliyattan sonra 60 kilo verdi.

MAGAZİN 02.07.2020, 15:11 04.07.2020, 18:22 Kadir Kurtay
Ümit Erdim 60 Kilo Verdi: Bakın ne Oldu

Hayat Bilgisi diziyle gönüllere taht kuran Erdim, geçtiğimiz senelerde çok fazla kilolarından kurtulmak istedi. Zayıflamak için mide ameliyatı oldu. 60 kilo veren Erdim, yeni görüntüsüyle herkesi çok şaşırttı.

Şimdilerde fit görüntüsüyle birlikte dikkatleri üzerine çeken Ümit Erdim, önceki gün takipçilerin sorularını cevapladı. Uzun zamandır bir projede yer almayan Erdim, bunun en büyük sebeplerinden biri ise zayıflaması olduğunu söyledi.

Erdim, internet kullanıcılarının Eski haline dön böyle iş bulamazsın yorumuna Katılıyorum, bulamadım. Fakat bu yüzden eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm'' şeklinde yanıt verdi.

banner32
140 kilo olan daha sonra zayıflayarak bambaşka bir görüntüye ulaşan Ümit Erdim kendisine son haliyle alakalı gelen mesajlara da zaman zaman tepki gösteriyor.

Ümit Erdim kimdir?

Ümit Erdim, tiyatro ve dizi oyuncusu. 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli'nde doğdu. İlkokul vede ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi'ni bitirdi.

1998 ve 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında genç birimde oynadı. Burada tanışmış olduğu  Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul'a geldi.

Özyurtlu ile beraber Moda'da bir ajansa kaydoldular. Kariyerini ise bundan sonra tiyatro yerine televizyonla devam ettirdi.

Böyle mi Olacaktı isimli dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi ve, Gönül vede Selena adlı dizilerle devam etmiştir. Birçok dizide rol almıştır.

Benzemez Kimse Sana yarışmasında ilk olarak yarışmacı olarak yer alırken daha sonra jüri üyeliğine geçmiştir.

Ümit Erdim 2017 yılında Seda Çınar ile evlenmiştir. Su isminde kızı vardır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@