Ünlü oyuncudan Hadise ve Kaan Yıldırım’a evlilik çağrısı

Hadise ve Kaan Yıldırım arasındaki aşkın mimarı olarak bilinen ünlü oyuncu Seda Bakan’dan ilişkileri magazin gündemini sallayan genç çifte evlilik çağrısı geldi.

MAGAZİN 11.07.2020, 12:46 Sema Topbaş
Ünlü oyuncudan Hadise ve Kaan Yıldırım’a evlilik çağrısı

Hadise ve Kaan Yıldırım arasındaki aşkın mimarı olarak bilinen ünlü oyuncu Seda Bakan’dan ilişkileri magazin gündemini sallayan genç çifte evlilik çağrısı geldi. İlişkilerini kameralardan uzak yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım ile ilgili soruların bir kısmını geçiştirirken evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek arkadaşlarına çağrıda bulundu.

Hadise ve Kaan Yıldırım’a Evlilik Çağrısı

İlk çocuğunu dünyaya getiren ve doğumla beraber ekranlara ara veren ünlü oyuncu Seda Bakan, geçtiğimiz gün magazincilerle sohbet etti. Sohbet sırasında Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı hakkında konuşan Bakan, FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinin kadrosuna dahil olduğu yönündeki iddiaları da yanıtladı. Magazin Burada’da yer alan habere göre, Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin tanışmasına vesile olan ve bu aşkın mimarı olarak bilinen Seda Bakan, ikiliyi kendisinin tanıştırdığı konusunda herhangi bir yorum yapmazken insanların bir şekilde yuva kurmak istediğini söyleyerek, ‘Kursunlar tavsiye ederim’ dedi. Kendisinin evlendiğini ve çocuğunu da kucağına aldığını söyleyen oyuncu evlilikte keramet var diyerek arkadaşlarına evlilik çağrısında bulundu.

banner32
Hadise

Mucize Doktor’un Kadrosunda Yer Alacak Mı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren büyük beğeni kazanan Mucize Doktor dizisinin kadrosunda yer alacağı ile ilgili iddiaları da yanıtlayan Seda Bakan, kadroya kesin olarak dahil olduğuyla ilgili haberleri yalanlayarak görüşmelerin devam ettiğini ancak şimdilik net bir karara varmadığını ifade etti.

Seda Bakan


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@