Ünlü şarkıcı Deniz Seki sahnede şarkı söylerken bir anda boşluğa düştü

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Cumartesi akşamı bir otelde sahne aldığı sırada şarkı söylerken platform ve aydınlatma arasındaki boşluğu fark edemeyince bir anda yere düştü.

MAGAZİN 30.12.2019, 12:16 30.12.2019, 12:18 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Ünlü şarkıcı Deniz Seki sahnede şarkı söylerken bir anda boşluğa düştü

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Cumartesi akşamı bir otelde sahne aldığı sırada şarkı söylerken platform ve aydınlatma arasındaki boşluğu fark edemeyince bir anda yere düştü. Sahne aldığı sırada aradaki boşluğu fark edemeyen Seki, sert bir şekilde yere düşerken görevliler tarafından kaldırılarak tekrar kaldığı yerden konsere devam etti.

Bir Anda Yere Düştü

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Cumartesi akşamı bir otelde sahne aldı. Hayranlarının konser için sıraya dizildiği akşamda ünlü şarkıcı talihsiz bir olay yaşadı. Şarkı söyleyerek sahnede yürüyen Seki’nin platform ve aydınlatma arasındaki boşluğu görmemesi sonucu sert bir şekilde yere düştüğü görüldü. Konsere gelen izleyiciler ve otel çalışanları büyük panik yaşarken güvenlik görevlilerinin yardımıyla yeniden ayağa kalkan ünlü şarkıcı konsere kaldığı yerden devam etti. Durumunun iyi olduğu öğrenilen şarkıcının düşmesiyle ilgili olarak yorum yaptığı ve nazar değdiğini söylediği öğrenildi

Instagram Hesabından Paylaşım Yaptı

Konserde peş peşe sevilen şarkılarını okuyan ve bir anlık dikkatsizliği sonucunda talihsiz kazaya maruz kalan ünlü şarkıcı konser sonrasında sahnede düşmesiyle ilgili Instagram hesabından paylaşım yaparak, sahnede bir iş kazası geçirip düştüğünü kendisini merak ederek arayıp mesaj atan herkese teşekkür ettiğini belirterek durumunun iyi olduğunu ve korkacak bir şey olmadığını ancak hala biraz ağrısı olduğunu söyleyerek nazar çıktı dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@