Ünlü şarkıcı Nuri Alço’nun sırrını canlı yayında açıkladı

Katıldığı magazin programının canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Fulden Uras, Alço’nun bundan 45 yıl önce anneannesi Sevinç Gürle ile bir evlilik yaptığını fakat bunu sır gibi sakladığını söyledi.

MAGAZİN 25.12.2019, 14:00 25.12.2019, 13:44 Sema Topbaş
Ünlü şarkıcı Nuri Alço’nun sırrını canlı yayında açıkladı

Katıldığı magazin programının canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Fulden Uras, Alço’nun bundan 45 yıl önce anneannesi Sevinç Gürle ile bir evlilik yaptığını fakat bunu sır gibi sakladığını söyledi. Nuri Alço ile anneannesinin nikah fotoğraflarını da paylaşan Uras, ikilinin yaklaşık 10 yıl evli kaldığını söyleyerek canlı yayına damga vurdu.

Canlı Yayında Şok Açıklamalar

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılan ve canlı yayında herkesi şok eden açıklamalarda bulunan Fulden Uras, Nuri Alço’nun kimsenin bilmediği evliliğini ekranlara ifşa etti. Nuri Alço daha önceki açıklamalarında bu yaşına kadar sadece 1 kez evlendiğini söylemişti. Ünlü şarkıcı Fulden Uras, canlı yayında Alço’nun bundan 45 yıl önce anneannesi ile evlilik yaptığını ve ikilinin yaklaşık 10 yıl evli kaldığını söyledi.

banner32

Aldatma İddiası

Açıklamalarına devam eden Uras, Nuri Alço’nun o zamanın ünlü bir şarkıcısına aşık olduğunu şarkıcının ismini açıklamak istemediğini belirterek bir aldatım olduğunu iddia etti. Anneannesi ile Nur Alço’nun arasında 18 yaş olduğunu söyleyen Uras, anneannesinin Alço’ya çok emek verdiğini  belirtti. Anneannesinin öldüğü gün Nuri Alço’nun kalp ameliyatı olduğunu ve bunun çok enteresan bir tesadüf olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, kendi sülalesinin geçmişteki bu evliliği kabul ettiğini ve Nuri Alço’nun da bunu kabul edeceğini üstüne basa basa tekrarladı. Nuri Alço cephesinden ise Fulden Uras’ın açıklamalarına henüz bir yanıt gelmedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@