Ünlü şarkıcı Sertap Erener domuz gribine yakalandı

Geçtiğimiz günlerde makyajsız görüntülenince olay çıkaran şarkıcı Sertap Erener influenza virüsüne yakalanarak hastanede tedavi altına alındı. Ünlü şarkıcının 6 gündür hastanede yattığı öğrenildi.

MAGAZİN 05.01.2020, 11:13 07.01.2020, 17:40 Melek Eren - melek.eren@canlihaber.com
Ünlü şarkıcı Sertap Erener domuz gribine yakalandı

Son dönemlerdeki yoğun tempoya dayanamayan ünlü şarkıcı Sertap Erener A tipi influenza virüsüne yakalandı. Sağlık durumunun sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Sertap Erener, 6 günden bu yana tedavi altında olduğunu söyledi.

Domuz gribi ile boğuşuyorum

Sertap Erener, A tipi influenza virüsü olarak bilinen domuz gribine yakalanırken sosyal medya hesabından takipçilerine 6 gündür domuz gribi ile buluştuğunu söyledi. Bugün herkes kendini iyi hissettiğini söyleyen son iki gündür faranjit nedeniyle sesinin de kendisini takip ettiğini dile getirdi.

Maskesiz uçağa binmeyin

Takipçilerine de sağlık konusunda tavsiyeler veren Sertap Erener, özellikle uçakların içi ve havalandırmalarının hastalık dolu olduğunu belirterek maskesi uçaklara binmemeyi tavsiye etti. Kış aylarında bol bol C vitamini almaya öneren Sertap Erener her şeyin başı sağlık olduğunu söyledi.

Hastanede tedavi altında tutuluyor

Hastanede 6 günden bu yana tedavi altında olduğunu belirten Sertap Erener bol bol dinlendiğini ve yaşadığı bu süreci bu şekilde atlatmaya çalıştığını dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı muhabirlerle tartışmış kendisinin izinsiz fotoğraflarını çekmelerine sinirlenerek tepki göstermişti. Olayın ardından Sertab Erener'e tepki gösteren de destek olan da vardı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@