Ünlü şarkıcının acı günü! Kötü haberi sosyal medyadan duyurdu

Ünlü şarkıcı Metin Arolat, hayatının en acı haberini sosyal medya hesabından duyurdu.

MAGAZİN 11.07.2020, 13:54 Sema Topbaş
Ünlü şarkıcının acı günü! Kötü haberi sosyal medyadan duyurdu

Ünlü şarkıcı Metin Arolat, hayatının en acı haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Dün annesini kaybeden ve yaşadığı acıyı sosyal medya hesabından duyuran ünlü şarkıcı ve yönetmen Arolat, sevenlerinden annesi için dua etmelerini istedi.

Annesi Hayatını Kaybetti

FOX TV ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle isimli şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat’ın annesi dün hayata gözlerini yumdu. Annesinin ölümüyle yıkılan Metin Arolat, ‘Annesizliği öğrenebilmem bir hayli vakit alacak’ şeklindeki sözleriyle acısını dile getirdi.

banner32
Metin Arolat

Sosyal Medyadan Duyurdu

Annesine ait olan bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Arolat, annesinin vefatını duyurdu. ‘Anneciğim bugün bizi bırakıp sonsuzluğa, babamın ve abimin yanına uçtu. Acım çok büyük, öyle böyle değil.’ diyerek annesini kaybetmenin üzüntüsünü sevenleriyle paylaştı. Ne kadar üzülse de annesinin kendisinin güçlü durduğunu görmek isteyeceğini söyleyen ünlü şarkıcı ‘İçim yangın yeri. Annesizliği öğrenebilmem, içimdeki yangını söndürebilmem sanırım bir hayli vakit alacak.’ ifadeleriyle sevenlerinden annesi için dua istedi.

Sosyal Medya

Ünlü İsimlerden Başsağlığı Mesa

Metin Arolat’ın sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına ünlü isimlerden taziye mesajları geldi. Ece Erken, Sibel Tüzün, Pınar Altuğ Atacan, Esra Dermancıoğlu, Çağla Şikel ve Burcu Kara gibi ünlü isimler Arolat’ın fotoğrafına yorum yaparak başsağlığı mesajlarını iletti. Öte yandan sevenleri de ünlü şarkıcının acısını paylaştı ve binlerce kişi taziye dileklerinde bulundu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@