Ünlü sunucu Burak Akkul koronavirüsü yendiğini duyurdu!

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınına yakalanan ve hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü sunucu Burak Akkul, koronavirüsün pençesinen kurtulduğunu eşi ile beraber çektiği bir video ile duyurdu.

MAGAZİN 09.04.2020, 13:29 09.04.2020, 13:34 Sema Topbaş
Ünlü sunucu Burak Akkul koronavirüsü yendiğini duyurdu!

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınına yakalanan ve hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü sunucu Burak Akkul, koronavirüsün pençesinen kurtulduğunu eşi ile beraber çektiği bir video ile duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Burak Akkul, ‘Yendim seni korona’ notunu düşerek müjdeli haberi verdi.

Burak Akkul ve Eşi Koronavirüsü Yendi

banner32
Teve 2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli programda sunuculuk yapan Burak Akkul ve eşi Seda Akkul, bir süre öncesinde yeni tip koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine tedavi altına alınmışlardı. Ünlü sunucu Burak Akkul’un tedavisi bir süredir yoğun bakım ünitesinde devam etmekteydi. Hasta yatağında yatarken çektiği bir videoyu sosyal medya hesabında paylaşan Akkul, 20 gün yoğun bakımda uyutulduktan sonra servis odasında olduğunu ve Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Dr. Mehmet Altıntaş ve hastane ekibine bir süre daha emanet olduklarını söyleyerek eşi Seda Akkul ile birlikte ikinci koronavirüs negatif raporlarını aldıklarını ve kendisinin biraz daha güç toplamasının ardından evlerine döneceklerini duyurdu.

Koronavirüse Yakalandığını Sosyal Medyadan Duyurmuşu

Ünlü sunucu Burak Akkul, koronavirüs salgınına yakalandığını yine hastaneden çektiği bir videoyu sosyal medya hesabında paylaşarak duyurmuştu. Koronavirüs test sonuçlarının yaklaşık 5 gün ellerine ulaşmamasından şikayetçi olan Akkul daha sonra açıklanan sonuçla testinin pozitif çıktığını ve salgına yakalandığını öğrendiğini ifade etmişti. Hastanede bir süredir koronavirüs tedavisi devam eden Burak Akkul, yaklaşık 20 gün yoğun bakım ünitesinde kaldı.

Yorumlar (1)
Selda ileri 4 ay önce
Allah şifalar versin inşAllah çok geçmiş olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@