Ünlü sunucunun babası evinde ölü bulundu

Ünlü sunucu ve gazeteci Müge Dağıstanlı’nın Antalya’da yaşayan babasının evinde düşmesi sonucunda hayatını kaybetti.

Ünlü sunucunun babası evinde ölü bulundu

Ünlü sunucu ve gazeteci Müge Dağıstanlı’nın Antalya’da yaşayan babasının evinde düşmesi sonucunda hayatını kaybetti. Posta Gazetesi Magazin Müdürü olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında sunuculuk yapan Müge Dağıstanlı’nın babası Abdullah Dağıstanlı hayatını kaybetti.

Antalya’daki Evinde Ölü Bulundu

Alınan bilgilere göre, Antalya’daki evinde tek başına yaşayan baba Güngör Abdullah Dağıstanlı’yı göremeyen komşuları endişeye kapıldı. 79 yaşındaki Dağıstanlı’nın kapısını defalarca çalan komşular kapıyı açan olmayınca giriş katta olan eve pencereden girdi. İçerden alınan anahtarla kapıyı açan komşular Abdullah Dağıstanlı’yı banyoda hareketsiz şekilde buldu. Yapılan ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken sağlık ekiplerinin yaptığı kontrol sonrasında yaşlı adamın hayatını kaybettiğini belirlediği öğrenildi. İnceleme sonrasında yaşlı adamın cansız bedeni otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Abdullah Dağıstanlı’nın banyodaki ıslak zeminde kayıp düştüğü bu yüzden hayatını kaybettiği belirtildi.

Müge Dağıstanlı Kimdir?

1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Müge Dağıstanlı, üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nde tamamladı. Gazetecilik hayatına Posta Gazetesi’nde atılan Dağıstanlı, burada köşe yazarlığı yaparak magazin müdürü olarak görev aldı. Radikal Gazetesi’nde de görev alan Dağıstanlı, 2015 yılından itibaren sabah kuşağı magazin programı sunmaya devam etmekte olan Müge Dağıstanlı ilk olarak Kanaltürk TV’de yayınlanan 2. Sayfa isimli programın sunuculuğunu yapmış daha sonra bu program Show TV’ye geçmiştir. Şubat 2016 tarihinden itibaren partneri Gülşen ile beraber Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar isimli magazin programını sunan Dağıstanlı, şimdilerde yine partneri Gülşen ile beraber Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programını sunmaya devam etmektedir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@