Vahim kaza! Canlı yayında elektrik çarpan sunucu düşmekten son anda kurtuldu

TVNET sunucusu Erem Şentürk’e canlı yayın esnasında önce elektrik çarptı daha sonra talihsiz sunucu yere düşmekten kıl payı kurtuldu.

MAGAZİN 12.04.2020, 00:21 12.04.2020, 00:24 Sema Topbaş
Vahim kaza! Canlı yayında elektrik çarpan sunucu düşmekten son anda kurtuldu

TVNET sunucusu Erem Şentürk’e canlı yayın esnasında önce elektrik çarptı daha sonra talihsiz sunucu yere düşmekten kıl payı kurtuldu. Erem Şentürk’ün başına gelen talihsiz iş kazasının ardından kanal yönetimi açıklama yaptı ve sunucunun durunun iyi olduğunu duyurdu.

Canlı Yayında Elektrik Çarptı

TVNET ekranlarında yayınlanan Nerede Kalmıştık adlı programın sunucusu olan Erem Şentürk, canlı yayın esnasında stüdyoda vahim bir iş kazası yaşadı. Türkiye’deki koronavirüs vakaları hakkında bilgi veren sunucu vakaları anlattığı esnada dijital ekrana dokunduğu sırada ‘Allah’ diye bağırarak tepki verdi. Sunucunun programa veda ettiği esnada bu kez de ayağı kaydı ve düşmekten son anda kurtuldu. Kendisini önce elektrik çarptığını daha sonra da düşmekten kıl payı kurtulduğunu söyleyen Elem Şentürk, ‘Bugün bu stüdyodan mübarek Cuma günü sağ çıkarsam devam edeceğim haberleri sunmaya’ ifadelerini kullandı.

banner32

Kanal Yönetimi Açıklama Yaptı

Yaşanan iş kazasıyla ilgili TVNET Haber Müdürü Serhat İbrahimoğlu yaptığı açıklamasında, Erem Şentürk’ün durumunu merak eden seyirci ve takipçiler için zorunlu bir açıklama yaptığını belirterek, sunucunun sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ve kendisinin düşük voltajlı bir ortamda dinlendiğini belirtti. Olayın sosyal medya hesaplarında hızla yayılması sonucunda TVNET sunucusu Erem Şentürk’te bir açıklama yaparak, ‘İyiyim ben, evet sorun yok, iyiyim’ dedi. Şentürk’ün canlı yayında art arda yaşadığı iki iş kazası da bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@