Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ mavi tur için kesenin ağzını açtı

Deniz tutkusuyla bilinen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, mavi turda kullanacağı dalış takımı için 31 bin lira harcadı.

MAGAZİN 23.06.2020, 12:13 Sinem Ramazanoğlu
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ mavi tur için kesenin ağzını açtı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, çıkacağı mavi tur için hazırlıklara başladı. Denize olan tutkusuyla bilinen oyuncunun dalış takımını yenilemek için kesenin ağzını açtığı ortaya çıktı. Tatlıtuğ, dalış takımını yenilemek için 31 bin lira harcadı.

Yakışıklı oyuncu kesenin ağzını açtı

banner32
Uzun süredir ekranlardan uzak kalan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile mavi tur hazırlıklarına başladı. Tatil öncesi lüks teknenin temizliği ile ilgilenen Tatlıtuğ, tatil için alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Mavi tur tatili için eşi Başak Dizer ile alışverişe çıkan yakışıklı oyuncu dalış takımını da yeniledi. Sertifikalı dalgıç olan Tatlıtuğ, dalış takımını yenilemek için 31 bin lira harcadı. Tutkusu için mini bir servet harcayan yakışıklı oyuncunun palet, dalış elbisesi, tüp, maske, regülatör, dalış bilgisayarı, denge yeleği ve ağırlık aldığı öğrenildi. 

Dalış takımına mini servet harcadı

Dalış takımına mini servet harcadıDalış takımı için kesenin ağzını açan Tatlıtuğ, dalış elbisesi için 10 bin TL, dalış bilgisayarı için 6 bin TL, 15 litrelik tüp için 2 bin 500 TL, palet için 400 TL, regülatör için 2 bin TL, maske için 300 TL, dalış yeleği için 9 bin 500 TL ve ağırlık içinse 200 TL ödediği öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@