Yangında mahsur kalan usta oyuncuyu itfaiye ekipleri kurtardı

Türk sinemasının usta oyuncularından Süheyla Artun, İstanbul’da kaldığı apartmanın alt katında çıkan yangın sonucunda evinde mahsur kaldı. Yangının çıkış nedeni bilinmezken evini duman kaplayan Artun’u itfaiye ekiplerinin kurtardığı öğrenildi.

MAGAZİN 11.04.2020, 16:17 Sema Topbaş
Yangında mahsur kalan usta oyuncuyu itfaiye ekipleri kurtardı

Türk sinemasının usta oyuncularından Süheyla Artun, İstanbul’da kaldığı apartmanın alt katında çıkan yangın sonucunda evinde mahsur kaldı. Yangının çıkış nedeni bilinmezken evini duman kaplayan Artun’u itfaiye ekiplerinin kurtardığı öğrenildi. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmezken apartman sakinleri korku dolu anlar yaşadı.

Usta Oyuncunun Zor Anları

Usta sinema oyuncusu Süheyla Artun’un İstanbul Taksim’de bulunan evinin alt katında çıkan yangın sonucunda zor anlar yaşadığı öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine gelen ve yangına kısa sürede müdahale eden itfaiye ekipleri dumandan etkilenen bir kişi hastaneye sevk etti.

Yangın Kontrol Altına Alındı

banner32
Taksim’de yer alan 4 katlı apartmanın birinci katında saat 02.30 sularında çıkan yangın büyük panik yarattı. Kattan çıkan dumanları gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Yapılan ihbar üzerine olay yerine yönlendirilen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Yangından çıkan yoğun dumandan etkilenen bir kişinin de hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

Usta Oyuncuyu İtfaiye Ekipleri Kurtardı

Yangının çıktığı evin üst katında oturan usta sinema oyuncusu Süheyla Artun’da yangın dolayısıyla korku dolu anlar yaşadı. Ailesi ile birlikte yaşadığı öğrenilen Artun yangının çıkış anını anlattı. Evde yattığı sırada aniden bir duman kokusu geldiğini söyleyen Artun, ilk başta kata baktığını ancak bir şey göremediğini daha sonra balkona koştuğunu ve yine bir şey göremediğini söyledi. Sokak kapısını açtıktan sonra kendisini balkona attığını söyleyen Artun, evini duman bastığını ve kendilerini itfaiye ekiplerinin kurtardığını ifade etti. Polis ekipleri yangının çıkış sebebini bulmak için araştırmalarını sürdürüyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@