Yaşlılar için ‘geberin hepiniz’ diyen Kerimcan Durmaz tepki çekti

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve sık sık yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Kerimcan Durmaz, yeni tip koronvirüs salgını sebebiyle sokağa çıkmaları sınırlandırılan yaşlılara yönelik sarf ettiği sözlerle büyük tepki topladı.

MAGAZİN 09.04.2020, 00:15 Sema Topbaş
Yaşlılar için ‘geberin hepiniz’ diyen Kerimcan Durmaz tepki çekti

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve sık sık yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Kerimcan Durmaz, yeni tip koronvirüs salgını sebebiyle sokağa çıkmaları sınırlandırılan yaşlılara yönelik sarf ettiği sözlerle büyük tepki topladı. Sosyal medya hesabı Instagramdan yaptığı paylaşımda yaşlıları hedef alan Durmaz, ‘Çıkın dışarı, geberin hepiniz’ dedi ve hemen ardından dışarıda arkadaşıyla beraber twerk yapıp dans etti.

Kerimcan Durmaz’dan Yaşlılara Tepki Çeken Sözler

Çin’de baş gösteren ve hızla tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını can almaya devam ederken Türkiye’de salgına karşı alınan tedbirler kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin sokağa çıkmaları sınırlandırıldı. Getirilen bu sınırlandırma salgına karşı tedbir amacıyla hala devam ederken sosyal medyada yaşlıları hedef alan Kerimcan Durmaz’ın sözleri tepki çekti.

banner32

‘Geberin Hepiniz’

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabının hikaye kısmında paylaşım yapan Kerimcan Durmaz, ‘Çıkın dışarı, geberin hepiniz! Fazlalığınız gebersin, biz devam edelin gençler olarak. Bunu mu istiyorsunuz.’ Diyerek yaşlı kesimi hedef alırken bu paylaşımının hemen ardından dışarı çıkarak arkadaşıyla birlikte twerk yapıp dans etti. 

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Kerimcan Durmaz’ın sarf ettiği sözler sosyal medyada hızlı bir şekilde yayılırken birçok sosyal medya kullanıcısı Durmaz’ın söylediği sözlere tepki gösterdi ve eleştiri yağmuruna tuttu. Daha önce sosyal medya hesabında evde kalçasında tuvalet kağıdı sektirdiği görüntüleri paylaşarak ünlülere meydan okuyan Kerimcan Durmazbu hareketiyle de sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.
 

Yorumlar (12)
Müjdee 4 ay önce
Kerimcan mısın nesin kıyamet alametisin gerçekten bu korona niye senin gibi rezil insanları götürmüyo ki yanında.. Hayrettt
Aysima 4 ay önce
Terbiyesiz sen geber hiç mi ahlak dersi almadın büyüklerinden.
Suphi erdem 4 ay önce
Başka dersler almış
Mehmet 4 ay önce
bu tip zavallı beyinden yoksun yaratığa pirim veren bizler kendimizi sorgulayalım.
Dilara 4 ay önce
Aynı fikirdeyim çok doğru söylediniz
Reis 4 ay önce
Amk piçiiii
Mehmet 4 ay önce
Yokmu bu oğlancanin g.t.ünü iyice bir s.k.c.k genç kardeşlerimiz
Ismet 4 ay önce
Bunu linç etmek lazım. Iyice bir şımardı göt
Ayse 4 ay önce
Kerimcan KORONA Senin ..tüne girsin serefsiz
Doğan 4 ay önce
Şunun videolarını izleyip meşhur eden ibnelerde bundan farkı yok bu topun yaşaması bile suç
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@