Yeşim Salkım açtı ağzını yumdu gözünü! Maske üreticilerine ateş püskürdü

Koronavirüs salgını sebebiyle çevresindeki herkesin maske üretim işine girdiğini söyleyen Yeşim Salkım, yayınladığı bir videoda ateş püskürdü.

MAGAZİN 08.07.2020, 12:19 Sema Topbaş
Yeşim Salkım açtı ağzını yumdu gözünü! Maske üreticilerine ateş püskürdü

Koronavirüs salgını sebebiyle çevresindeki herkesin maske üretim işine girdiğini söyleyen Yeşim Salkım, yayınladığı bir videoda ateş püskürdü. Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, hepiniz rant peşindesiniz diyen Salkım, ‘Bizi salak yerine koyduğunuz yeter. Kral çıplak artık.’ şeklinde cümleler kurarak küfür etti.

Maske Üreticilerini Hedef Aldı

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ve açık sözlülüğüyle tanınan Yeşim Salkım, sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda koronavirüs salgını sürecinde maske üretimi yapanları hedef alan Salım, oldukça ağır ifadelerde bulundu.

‘Tanıdığım Bütün İnsanlar Maske Üretiyor’

Pandemi döneminde her şeyi fırsata çeviren ve işi bu olmadığı halde yurt dışına kit üretiyoruz, maske üretiyoruz diyerek bu işten rant elde edenlere bakın diyerek yayınladığı videoda öfke kusan Yeşim Salkım, tanıdığı bütün insanların maske ürettiğini söyleyerek, ‘Yeter bizi salak yerine koyduğunuz artık. Bıktık artık sizden. Kral çıplak artık. Biri söyleyemiyorsa da ben söylüyorum. Sahtekarsınız! Önde gidenisiniz…’ ifadelerinde bulundu.

banner32
Yeşim Salkım

Mabel Matiz İsyanı

Öte yandan üniversite sınavında sorulan bir soru sonrasında gündeme gelen ve şimdilerde en çok konuşulan isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Mabel Matiz’in hayatına karışılmasına da isyan eden Yeşim Salkım, ‘İşiniz gücünüz kalmadı Mabel öyleymiş de böyleymiş de. Size ne? Biz size karışıyor muyuz? Evinizde karınızla kocanızla halvet oluyor musunuz. Bize ne. Bütün her şeyin içine sı…ınız be!’ şeklindeki sert cümleler kullandı. 

Yeşim Salkım Mabel Matiz

Sosyal Medyada Büyük Tepki

Yeşim Salkım’ın bu ifadelerinin ardından sosyal medyada ‘#terbiyesizYeşimSalkım’ etiketi altında olaya tepkiler çığ gibi büyüdü. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@