Yunus Günçe’den çok konuşulacak Survivor itirafı

3 yıl önce Survıvor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Yunus Günçe, son röportajında yarışma ile ilgili olarak çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

MAGAZİN 19.12.2019, 20:29 Sema Topbaş
Yunus Günçe’den çok konuşulacak Survivor itirafı

3 yıl önce Survıvor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Yunus Günçe, son röportajında yarışma ile ilgili olarak çok konuşulacak bir itirafta bulundu. TV 8’de yayınlanan Survıvor yarışmasına 3 yıl önce yarışmacı olarak katılan Yunus Günçe, son yaptığı röportajda çok konuşulacak demeçler verdi. 2016 yılında katıldığı Survıvor’da adaya gitmeden önce huzursuz bacak sendromu ve uyku sorunları olduğunu ve oraya da gittiğinde de bir yabancılık çektiğini söyleyen Yunus Günçe, ilk günlerde kendisinin orada ne işinin olduğunu sorgulamaya başladığını ifade etti. Bu konuda çok çarpıcı bir itirafta da bulunan Günçe, adada her gün ağlayarak elenmek için dua ettiğini söyledi.

Teklif Gelirse Kabul Ederim

Survıvor için kendisine bir teklif gelirse hiç düşünmeden kabul edeceğini söyleyen Yunus Günçe, artık yarışma hakkında çok daha bilinçli olduğunu ve daha hazır olduğunu ifade etti. Ayrıca da Survıvor’ın en yaşlı şampiyonu olmak istediğini d söyledi.

Survıvor’dan Önce Beyaz Bayrağı Çekmiştim

banner32
Survıvor’dan önce kendisinin beyaz bayrağı çektiğini ve parasız kaldığını söyleyen Yunus Günçe, ailesinin yanına yerleştiğini söyledi. Ailesinden rica etmesinin ardından spor salonuna yazıldığını ve bir gün yarışma için Acun Medya’nın kendisini aradığını söyledi. Bu telefonun ardından ise hayatında büyük bir değişimin olduğunu ifade etti. Survıvor’ın ardından işlerinin bir anda açılmadığını da sözlerine ekleyen Günçe, işlerini daha iyi hale getirmek için mücadele ettiğini de sözlerine ekledi. Asıl yaptığı işin sunuculuk olduğunu da ifade eden Günçe, kariyerini bu şekilde devam ettirmek istediğini de söyledi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@