Zalim İstanbul’un ahlaksız sahnesi için Kanal D’ye büyük tepki

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin yayınlanan son bölümünde seyirci çileden çıktı. Başta kadın izleyiciler olmak üzere herkesi çileden çıkaran diziye sosyal medyadan büyük tepki geldi.

MAGAZİN 24.03.2020, 17:56 24.03.2020, 19:00 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Zalim İstanbul’un ahlaksız sahnesi için Kanal D’ye büyük tepki

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin yayınlanan son bölümünde seyirci çileden çıktı. Başta kadın izleyiciler olmak üzere herkesi çileden çıkaran diziye sosyal medyadan büyük tepki geldi. Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenen ancak son haftalarda büyük bir tepki gören Zalim İstanbul’un dün akşam yayınlanan son bölümünde izleyiciyi öfkelendiren sahneler yer aldı. Sosyal medyada gündem olan dizi sonrasında Kanal D’ye tepki yağdı.

Aile İçinde Yaşanan Yasak Aşklar Tepki Gördü

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamları ilgiyle izlenen Zalim İstanbul dizisi son haftalarda izleyicinin tepkisini çekmeye başladı. İlk bölümlerde aile dizisi olarak başlayan ve severek izlenen dizinin son haftalarda aile içinde yaşanan yasak aşkları konu almaya başlamasıyla izleyici tepkisini gösterdi. Dizinin aile içinde yasak aşk ile konuyu devam ettirmesi izleyiciyi çileden çıkardı ve iki kız kardeşin birbirlerinin kocaları ile olan yasak aşkları herkesin tepkisini çekti. Son bölümlerde babası gizlenen bir bebek olması ve son bölümde Ceren’in ablasının kocası Cenk’ten bebek yapması olayın sonunda tüm gerçeklerin ortaya çıkmasıyla tek suçlunun Ceren olarak gösterilmesi özellikle kadın izleyiciyi kızdırdı.

Sosyal Medyada Büyük Tepki

Dizinin ahlak kuralarına haykırı bir senaryoyla ilerlediği ve iki kız kardeşin eşleri ile yaşadığı ilişkinin normal gösterilmeye çalışılarak dizide kadının ezildiği erkeğin ise kahraman gibi gösterilmeye çalıştığı sahneler sosyal medyanın da gündemine oturdu. Sosyal medyada birçok kullanıcı binlerce yorum yaparak Kanal D’ye ve Avşar Yapım’a tepki gösterdi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@