Pazartesi , Temmuz 16 2018

Mahir Ünal’dan CHP’ye Sert Eleştiriler! “FETÖ Ağzıyla Konuşuyorlar”


AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, katıldığı bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert eleştirilerde bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na cevap verdi ve çok sert sözlerle ana muhalefete yüklendi. İşte haberin detayı…

AK Parti’nin Sözcüsü olan Mahir Ünal, NTV’de bir programın konuğu oldu ve siyasi gündeme dair burada değerlendirmelerde bulundu. Ünal, bilhassa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sert eleştirilerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdarolğlu’na sert sözlerle yüklendi.

Salı günü grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ağır eleştirilerde bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ı FETÖ’cülükle suçlamıştı. Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu açıklamaları artık gülerek izlediğini belirten Ünal, bir insanın bu kelimeleri kullanabilmesi için aklını peynir ekmekle yemiş olması gerektiğini belirtti.

FETÖ AĞZIYLA KONUŞUYORLAR

AK Parti’nin özellikle 17-25 Aralık operasyonu sonrasında kendi içerisinde bir FETÖ temizliği yaptığını dile getiren Mahir Ünal, CHP’nin ise bu temizliği yapmadığını ve Kılıçdaroğlu’nun danışmanının FETÖ’den tutuklandığını hatırlattı. Ana muhalefetin FETÖ ağzıyla konuşup, açıklamalar yaptığını söyleyen Mahir Ünal, kendilerine ise bunun söylenmesinin bir mitomani hastalığı olduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hem FETÖ ile suçlayan hem de o makamı işgal ettiğini savunan Kılıçdaroğlu’na sert de bir cevap veren Ünal, Erdoğan’ın karşısında Kılıçdaroğlu’nun 8 seçim kaybettiğini hatırlattı ve Erdoğan’ın o göreve milletin seçerek geldiğini söyledi.

About

Check Also

TBMM’de İlk Oturumu ve Yemin Törenini Deniz Baykal Yönetecek

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir siyasetten uzak falan ancak 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha Antalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir