Pazartesi , Temmuz 16 2018

Malatya’da Saç Saça Baş Başa Kavga! 3 Genç Kız Sokak Ortasında Birbirine Girdi


Malatya sokaklarında 3 genç kızın birbirleri ile saç başa kavgası görenleri hayrete düşürdü. Sokak ortasında saç başa başlayan daha sonrada tekme tokat devam etti.

Malatya’da 3 genç kızın sokak ortasında birbirlerinin saçına yapışarak ettikleri kavga bir esnafın cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi. Esnafın kızların kavgasını ayırıp ayırmamaktaki tereddüt edişi ise dikkatlerden kaçmadı.

SÖZLÜ KAVGA TEKME TOKAT KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Olay, Malatya Battalgazi ilçesine bağlı Sevgili sokakta yaşandı. 3 genç kızın sokak ortasında henüz nedeni belli olmayan bir şekilde saç saça baş başa birbirlerine girdikleri görüldü. Olaya şahit olan kişiler 3 genç kızın ilk olarak kavgaya sözlü şekilde başladığı daha sonra sözlü kavganın tekme tokat kavgaya dönüştüğü belirtildi.

ESNAF KAVGAYI AYIRIP AYIRMAMAKTA TEREDDÜT ETTİ

Sokak ortasında hiçbir şeye aldırmadan birbirlerinin saçlarına yapışan öfkeli kızlar bir esnafın cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. Öte yandan kayda alınan görüntülerde kavgayı gören başka bir esnafın kızların yanına gelerek kavgaya müdahale edip etmeme konusunda yaşadığı tereddüt de gözlerden kaçmadı. Bir süre kızların yanında ne yapacağına karar veremeyen esnafın daha sonra kavgaya müdahale ederek kızları ayırmaya çalıştığı başka bir esnafında kavgayı bir süre izledikten sonra müdahale ettiği görüldü.  Bir diğer dikkat çeken şey ise kızların tekme tokat kavga ettiği anda yoldan geçen başka bir kadının kavgayı gördüğü halde aldırış etmeden geçip gitmesi oldu.

 

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir