Pazar , Haziran 24 2018

Manisa’da Skandal! Anaokulu Öğretmeninden Öğrenciye Şiddet


Son olarak İstanbul’un Tuzla semtindeki bir anaokulunda öğrencilere şiddet uygulandığı görüntüler ortaya çıkarken, şimdi de Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde ki bir anaokulunda çocuklara şiddet uygulandığı ortaya çıktı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Tuzla semtinde bulunan bir anaokulunda öğrencilerin dayak yediği anaokulu çalışanı olan ve de bir veli tarafından ortaya çıkartılmıştı. Anaokulundaki bu dayak skandalının üzerinden ise henüz çok daha fazla zaman geçmeden bu yaşanılanların bir benzeri Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde meydana geldi. Özel bir anaokulunda çalışan iki kişinin öğrencilere şiddet uyguladığı ortaya çıktı.

KAMERALARA YANSIDI

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde bulunan bir özel anaokulunda görevli olan S.G ve A.G isimli bayanların geçtiğimiz 3 Mart tarihinde yaşları 3 ila 6 arasında olan öğrencilere şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Bir çocuğun durumu ailesine anlatması üzerine ailesi hemen harekete geçti ve durumu emniyete bildirerek öğretmenler hakkında şikayetçi olundu. Kısa süre sonra ise öğretmenlerin d ifadeleri alındı ve yapılan incelemelerde öğretmenlerin öğrencilere şiddet uyguladığı ve kollarından tutup sürüklediği görülü.

Ailenin de şikayetçi olmasından dolayı ve şiddet görüntülerinin de ortaya çıkmasından dolayı yapılan araştırmalar neticesinde iki öğretmenin de görevine son verildiği açıklandı. Ayrıca da Turgutlu Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez de öğretmenlerin çalıştıkları yerden uzaklaştırıldıklarını doğruladı ve öğretmenler hakkında da soruşturmanın başlayacağını dile getirdi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir