Cumartesi , Ağustos 4 2018

Mantar Toplamaya Gittiği Ormanda Ayıya Yem Oldu


Bolu’nu Mengen İlçesi’nde akıl almaz bir olay yaşandı! Mantar toplamak için ormanlık alana giden 71 yaşındaki Zeki Öztürk, ormanda ayı saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti. Öztürk’ün ise yüzünün büyük bir kısmının ayı tarafından yenildiği gözlemlendi. İşte detaylar…

Bolu’nun Mengen İlçesi’nde akıl almaz bir olay meydana geldi! Bolu’nun Mengen İlçesi’nde sabah saat 07:00 civarında av tüfeğini de yanına alan 71 yaşındaki Zeki Öztürk, ormanlık bölgeye mantar toplamaya gitti. Ancak Öztürk talihsiz bir olay yaşadı ve ormanda ayının saldırısına uğradı. Yakınları ise uzun bir süre Öztürk’e ulaşamayınca onu aramaya çıktılar. Gece yarısı ise ormanlık alanda yapılan aramalarda Öztürk’ün yüzünün bir kısmı yenmiş şekilde yerde yatan cesedi bulundu.

AYIYA AİT AYAK İZLERİ BULUNDU

Zeki Öztürk’ü b halde bulan köylüler ise hemen Jandarma’yı arayıp haber verdi. Bölgede yapılan incelemelerde ise ayıya ait ayak izlerine rastlandı ve Öztürk’ün ayı saldırısına maruz kaldığı belirlendi. Öztürk’ün yüzünün bir kısmını ise ayının yemiş olabileceği tahmin edildi.

Daha sonra ise Öztürk’ün cesedi hemen battaniyeye sarıldı ve Orman İşletme Müdürlüğü’nün kamyoneti ile Mengen Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Ceset ise otopsi için buradan Ankara’ya gönderildi. Olayla ilgili olaraksa soruşturmalar devam ediyor.   

 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir