Cumartesi , Ağustos 4 2018

MEB Özür Diledi: Sınav Tekrarı Yapılacak


Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 31 Mart ve 01 Nisan tarihlerinde yapılan 2. dönem sınav oturumları için hazırlanan cevap kağıtlarında teknik bir hata yapıldı. 
    

Öğrenciler için hazırlanan cevap kağıtlarında sadece 4 ders için kodlama alanı olduğuna değinen MEB, 4 dersten fazla sınava giren öğrenciler için 21 Nisan Cumartesi günü saat 09.30’da telafi sınavı yapılacağını açıkladı. 
    

Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; 
    

Açıköğretim kurumları sınavlarının 31 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında yapılan 2. dönem sınav oturumlarında 4 dersten fazla sınava giren adayların, cevap kağıtlarında yapılan teknik bir hata nedeniyle sadece 4 ders için kodlama alanı düzenlenmiştir. 
    

4 dersten fazla sınava giren öğrencilere yönelik, cevap kağıtlarında eksik olan derslere yönelik 21 Nisan Cumartesi günü saat 09.30’da telafi sınavı gerçekleştirilecektir. 

Konu ile alakalı Açıköğretim Kurumlarında eğitim gören öğrencilerimiz, hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceklerdir. Bu teknik hata yüzünden tüm öğrencilerimize özrü bir borç biliyoruz. 

About

Check Also

Nurten Öğretmen, Başarısıyla Umutlarımızı Perçinledi

Samsun’a bağlı Ayvacık ilçesinde bulunan Ayvacık Anaokulu Müdürü Nurten Akkuş (33), uluslararası bir vakfın düzenlediği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir