Pazartesi , Temmuz 16 2018

Mehmet Demirkol “Evra 3-4 Aylığına Galatasaray’a…”


Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, takımların transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu ve Galatasaray’ın sol bek bölgesine 3-4 aylığına Evra’yı getirebileceğini söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Özellikle son zamanlarda ki sürpriz Arda Turan gelişmesine değinen Demirkol, Arda’nın Başakşehir’e transferinde büyük bir engelin kalmadığını ve menajeri ile kulübün yaptığı açıklamaların bu doğrultuda olduğunu söyledi. Barcelona’nın da oyuncunun maliyetinden kurtulmak istediğini belirten Demirkol, Arda’nın bu transferde alacağı ücret konusunda fedakarlık ettiğini söyledi. Ayrıca bu transferin Başakşehir için büyük bir başarı ve reklam olacağını dile getirdi.

EVRA 3-4 AYLIĞINA GELEBİLİR

Galatasaray’da bir sol bek sıkıntısı olduğunu ve bunu Fatih Terim’in de geldiği ilk gün söylediğini belirten Mehmet Demirkol, Hakan Balta’nın bizzat kendisinin sol bekte oynayamayacağını dile getirdiğini belirtti. Galatasaray’da sol ayaklı pek oyuncunun olmadığını ve bu bölge için yapılan transfer çalışmalarında Evra’nın en uygun isim olabileceğini söyledi. Ayrıca Evra’nın Galatasaray’a 3-4 aylığına gelebileceğini dile getirdi.

FENERBAHÇE’YE GARANTİ GOLCÜ LAZIM

Fenerbahçe hakkında da açıklamalarda bulunan Mehmet Demirkol, sarı lacivertlilerin garanti bir golcüsü olmadığını söyledi. Fernandao’nun ayrılmayıp takım için fayda sağlamak için kalırsa sarı lacivertli kulübün ona açık kapı bırakacağını söyleyen Demirkol, eldeki kadroyla çok fazla bir şeyin değişmeyeceğini de sözlerine ekledi. Ayrıca Valbuena’nın takımın bir parçası olduğunda sarı lacivertlilerin de yukarıya tırmandığını söyledi.

 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir