Cumartesi , Ağustos 4 2018

Mehmet Demirkol’dan Flaş Açıklama! “Şenol Güneş Burak’ı İstedi Negredo Alındı”


Ünü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. İşte Mehmet Demirkol’un birbirinden çarpıcı açıklamalarının detayı…

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında değerlendirmelerde bulundu. Öncelikle söze Galatasaray ile başlayan Demirkol, Selçuk İnan’ın Fatih Terim’de büyük kredisinin olduğunu söyledi ve “Selçuk’un hepimizde olduğundan daha fazla kredisi var Fatih Hoca’da. Neden? Çünkü Fatih Terim’in Milli Takım kariyerini 2 sene daha uzattı attığı o frikik golüyle. Bana biri böyle bir kıyak yapsa ben de unutmam mesela. Selçuk’un kredisi bitmez Fatih Terim’de.” dedi.

VAN PERSİE YUMURTA YARIŞMASINA MI KATILACAK?

Daha sonra ise Fenerbahçe’de yaşanılan Robin Van Persie krizine de değinen Mehmet Demirkol, ABD’ye gitme ihtimali olan Hollandalı futbolcunun orada en fazla iki maçta üst üste oynayabileceğin söyledi ve Orada tempo çok düşük 2 maçta bir falan oynayabilir Robin van Persie ama burada olmuyor. Amerika’da yumurta yarışması düzenlesen 50 bin kişi geliyor. Yeter ki spor olsun onlara… Acaba van Persie yumurta yarışmasına mı katılacak ağzında kaşıkla falan…” dedi.

ŞENOL GÜNEŞ BURAK YILMAZ’I İSTEDİ

Beşiktaş hakkında da çarpıcı değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol, Şenol Güneş’in Burak Yılmaz’ı istediğini ama Negredo’nun alındığını söyledi. Demirkol, “Şenol Güneş’i Demba Ba ile ikna edemezsin. Hoca Cenk Tosun varken Burak Yılmaz’ı istedi; Negredo’yu aldılar. Pepe dışında transferde dikiş tutmadı. Şenol Güneş daralır sonunda…” ifadelerini kullandı.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir