Pazartesi , Temmuz 16 2018

Mehmet Demirkol’dan Flaş İddia! “Ozan’ı Galatasaray Alır”


Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için flaş bir iddiayı ortaya attı ve sarı lacivertlilerin Ozan’ı bırakması halinde Galatasaray’ın alacağını söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’de son zamanlarda Aykut Kocaman’ın kadroda tercih etmediği ve Antalya kampına da götürmediği Ozan Tufan hakkında açıklamalarda bulunan spor yorumcusu Mehmet Demirkol, flaş bir iddiayı ortaya attı. Fenerbahçe’nin Ozan Tufan’ı bırakması halinde Galatasaray’ın alabileceğini belirtti ve bu transferi en çok da Fatih Terim’in isteyeceğini dile getirdi.

CENK’İN ALMANYA ALT YAPISI OLMASA BU KADAR PAHALI OLMAZDI

Ozan Tufan konusunun ardından ise Everton’a rekor bonservis bedeli ile transfer olan Cenk Tosun hakkında da açıklamalarda bulunan Mehmet Demirkol, Cenk’in Almanya’da yetişmesinin gelişmesinde büyük önem taşıdığını ve Cenk’in yüzde 100 Türk olsa bu rakama gidemeyeceğini iddia etti. Ayrıca bir karşılaştırma da yapan Mehmet Demirkol, Van Persie’nin Fenerbahçe’den kazandığı paranın, Cenk’in Beşiktaş’a kazandırdığından daha fazla olduğunu söyledi.

EVRA AÇIKLAMASI

Adı Galatasaray ile anılan Evra hakkında da açıklamalarda bulunan ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Evra’nın yaşının bir öneminin olmadığını söyledi ve hazırsa alınmasının faydalı olabileceğini belirtti. Ayrıca Fatih Terim’in önceliğinin Asamoah olmadığını da dile getiren Mehmet Demirkol, ilk önceliğin Evra’da olduğunu dile getirdi.    

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir